Otevírací doba - Banky

19 položek
Fio banka

Fio banka

Dříve burzovní společnost, od roku 2010 úspěšná česká banka Fio bank nabízí svým klientům širokou nabídku služeb v oblasti bankovnictví. Kromě bankovních služeb zprostředkovává banka i obchody s cennými papíry a patří mezi nejvýznamnější členy Burzy cenných papírů Praha.
ČESKÁ SPOŘITELNA

ČESKÁ SPOŘITELNA

První spořitelna byla založena v roce 1819 v Rakousku. O šest let později zahájila Česká spořitelna činnost v Praze a v roce 2002 se stala součástí rakouské Erste Bank Group. Nyní patří mezi největší poskytovatele finančních služeb na českém trhu.
Komerční banka

Komerční banka

Bankovní instituce Komerční banka vznikla v roce 1990, kdy se stala státním peněžním ústavem. Velikou výhodou je hustá síť poboček a bankomatů. Banka byla už sedmkrát oceněná jako Banka roku a patří tak k nejúspěšnějším bankovním společnostem.
Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK

Raiffeisen Bank je součástí nejvýznamnější bankovní skupiny Raiffeisen Bank International AG. V České republice působí od roku 1993 a se svými více než 130 pobočkami funguje jako univerzální banka, která poskytuje svým klientům služby pro soukromé i firemní bankovnictví.
mBank

mBank

Polská společnost mBank založená v roce 1986 působí v České republice a na Slovensku od roku 2007. Hlavním polem působnosti pro tuto společnost je on-line a mobilní bankovnictví, díky kterému překonala konkurenci a stala se tak lídrem v oblasti každodenního bankovnictví.
Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna, je největší stavební spořitelna v České republice a je členem skupiny ČSOB. ČMSS je poskytovatel bezpečných finančních produktů, služeb a poradenství v oblasti financování bydlení a zajištění na budoucnost.
ČSOB

ČSOB

Československá obchodní banka ČSOB patří mezi jedničky v oblasti finančního trhu v České republice a na Slovensku. Kromě bankovních služeb poskytuje pojištění, správu majetku, financování bydlení, nebo penzijní produkty všem zákaznickým segmentům.
air bank

air bank

Mladá bankovní společnost AIR BANK existuje od roku 2011 a patří pod mezinárodní investiční a finanční skupinu PPF a Home Credit Group. Banka poskytuje hypotéky, půjčky, pojištění, bankomaty, vkladomaty nebo mobilní aplikaci My Air. V roce 2016 vyhrála banka ocenění Nejvstřícnější banka roku.
MONETA

MONETA

Česká bankovní instituce Moneta Money Bank dříve nazývána GE Money Bank byla založena v roce 1998. Dnes patří mezi největší peněžní ústavy v České republice. Velikou výhodou této univerzální banky se stala hustá síť poboček a bankomatů.
Citibank

Citibank

Globální bankovní instituce s názvem Citibank byla založena v roce 1812 v New Yorku, kde mají sídlo dodnes. Americká společnost je třetí největší bankou ve Spojených státech. Svým klientům poskytuje širokou řadu finančních produktů a služeb.