Otevírací doba - Banky

19 položek
Komerční banka

Komerční banka

Bankovní instituce Komerční banka vznikla v roce 1990, kdy se stala státním peněžním ústavem. Velikou výhodou je hustá síť poboček a bankomatů. Banka byla už sedmkrát oceněná jako Banka roku a patří tak k nejúspěšnějším bankovním společnostem.
ČESKÁ SPOŘITELNA

ČESKÁ SPOŘITELNA

První spořitelna byla založena v roce 1819 v Rakousku. O šest let později zahájila Česká spořitelna činnost v Praze a v roce 2002 se stala součástí rakouské Erste Bank Group. Nyní patří mezi největší poskytovatele finančních služeb na českém trhu.
Fio banka

Fio banka

Dříve burzovní společnost, od roku 2010 úspěšná česká banka Fio bank nabízí svým klientům širokou nabídku služeb v oblasti bankovnictví. Kromě bankovních služeb zprostředkovává banka i obchody s cennými papíry a patří mezi nejvýznamnější členy Burzy cenných papírů Praha.
Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK

Raiffeisen Bank je součástí nejvýznamnější bankovní skupiny Raiffeisen Bank International AG. V České republice působí od roku 1993 a se svými více než 130 pobočkami funguje jako univerzální banka, která poskytuje svým klientům služby pro soukromé i firemní bankovnictví.
ČSOB

ČSOB

Československá obchodní banka ČSOB patří mezi jedničky v oblasti finančního trhu v České republice a na Slovensku. Kromě bankovních služeb poskytuje pojištění, správu majetku, financování bydlení, nebo penzijní produkty všem zákaznickým segmentům.
mBank

mBank

Polská společnost mBank založená v roce 1986 působí v České republice a na Slovensku od roku 2007. Hlavním polem působnosti pro tuto společnost je on-line a mobilní bankovnictví, díky kterému překonala konkurenci a stala se tak lídrem v oblasti každodenního bankovnictví.
Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna, je největší stavební spořitelna v České republice a je členem skupiny ČSOB. ČMSS je poskytovatel bezpečných finančních produktů, služeb a poradenství v oblasti financování bydlení a zajištění na budoucnost.
air bank

air bank

Mladá bankovní společnost AIR BANK existuje od roku 2011 a patří pod mezinárodní investiční a finanční skupinu PPF a Home Credit Group. Banka poskytuje hypotéky, půjčky, pojištění, bankomaty, vkladomaty nebo mobilní aplikaci My Air. V roce 2016 vyhrála banka ocenění Nejvstřícnější banka roku.
MONETA

MONETA

Česká bankovní instituce Moneta Money Bank dříve nazývána GE Money Bank byla založena v roce 1998. Dnes patří mezi největší peněžní ústavy v České republice. Velikou výhodou této univerzální banky se stala hustá síť poboček a bankomatů.
Citibank

Citibank

Globální bankovní instituce s názvem Citibank byla založena v roce 1812 v New Yorku, kde mají sídlo dodnes. Americká společnost je třetí největší bankou ve Spojených státech. Svým klientům poskytuje širokou řadu finančních produktů a služeb.