Otevírací doba - Elektro

OKAY

OKAY

Ryze česká společnost okay je od roku 1994 úspěšným prodejcem kvalitní elektroniky a v současnosti i designového nábytku, a to vše na jednom místě a pod jednou střechou. Kamenné prodejny naleznete v České republice na více než 100 místech.
PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO je specializovaná síť kamenných prodejen se širokým sortimentem spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hudebních nástrojů, dárkových a propagačních předmětů.
ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD patří se svými kamennými prodejnami mezi 3 největší prodejce elektroniky a elektrospotřebičů na českém trhu. Hlavním cílem a zároveň velikou předností se stává špičkový zákaznický servis a služby, díky kterým získali již sedmkrát titul Obchodník roku v kategorii Obchodník s elektronikou.
EURONICS

EURONICS

Široká síť takzvaných elektroprodejen s názvem EURONICS je mezinárodní společností, která byla založena roku 1990 v Amsterdamu. Spotřební elektroniku ať už malou, velkou, ekologickou či úspornou, zkrátka elektroniku všeho druhu tato společnost nabídne na více než 80 maloobchodních prodejnách.
DATART

DATART

Společnost DATART patří se svými téměř 100 prodejnami mezi přední maloobchodní prodejce, který je zaměřený na spotřební elektroniku, zejména domácí elektrospotřebiče, video, audio, telekomunikační techniku a další.
iSTYLE

iSTYLE

Apple Premium Reseller, iStyle jako součást nadnárodní sítě, se zabývá prodejem výrobků Apple, příslušenství, řešení a služeb. Navštivte kamenné prodejny nebo web a vyberte si z široké nabídky prémiových produktů pouze z oficiálních distribucí!
SAMSUNG

SAMSUNG

Značková prodejna Samsung, to je špičková elektronika, jako mobilní telefony a tablety, domácí spotřebiče, TV - audio produkty a další originální příslušenství značky Samsung.