Otevírací doba - Elektro

22 položek
OKAY

OKAY

Ryze česká společnost okay je od roku 1994 úspěšným prodejcem kvalitní elektroniky a v současnosti i designového nábytku, a to vše na jednom místě a pod jednou střechou. Kamenné prodejny naleznete v České republice na více než 100 místech.
iSTYLE

iSTYLE

Apple Premium Reseller, iStyle jako součást nadnárodní sítě, se zabývá prodejem výrobků Apple, příslušenství, řešení a služeb. Navštivte kamenné prodejny nebo web a vyberte si z široké nabídky prémiových produktů pouze z oficiálních distribucí!
SAMSUNG

SAMSUNG

Značková prodejna Samsung, to je špičková elektronika, jako mobilní telefony a tablety, domácí spotřebiče, TV - audio produkty a další originální příslušenství značky Samsung.
Expert elektro

Expert elektro

V nabídce Expert elektro se můžete těšit na vyhlášené značky, mezi které patří například Samsung, Miele, LG, Nikon, Whirpool a další. Využít můžete mnoho různých služeb, jako prodej na splátky včetně pojištění proti nemožnosti splácet, základní montáž a instalaci zdarma, dopravu zboží, odvoz a likvidaci starých spotřebičů, elektronickou dárkovou kartu a prodlouženou záruku.
ETA

ETA

ETA má v současné době ve svém portfoliu více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových ETA prodejen po celé České republice. Dále najdete ETA výrobky u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách. Nakupte také z pohodlí vašeho domova, máme také přehledný ETA e-shop.
Alza.cz

Alza.cz

Alza.cz to je největší obchod s počítači a elektronikou. E-shop, přes 30 prodejen a více než 270 Alzaboxů. Obchod s počítači, elektronikou, domácími spotřebiči, hračkami, parfémy, šperky, drogerií, ale i sportovním vybavením či hobby sortimentem. Otevřeno i v sobotu a v neděli, doručení zboží do druhého dne.
DATART

DATART

Společnost DATART patří se svými téměř 100 prodejnami mezi přední maloobchodní prodejce, který je zaměřený na spotřební elektroniku, zejména domácí elektrospotřebiče, video, audio, telekomunikační techniku a další.
ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD patří se svými kamennými prodejnami mezi 3 největší prodejce elektroniky a elektrospotřebičů na českém trhu. Hlavním cílem a zároveň velikou předností se stává špičkový zákaznický servis a služby, díky kterým získali již sedmkrát titul Obchodník roku v kategorii Obchodník s elektronikou.
PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO je specializovaná síť kamenných prodejen se širokým sortimentem spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hudebních nástrojů, dárkových a propagačních předmětů.
EURONICS

EURONICS

Široká síť takzvaných elektroprodejen s názvem EURONICS je mezinárodní společností, která byla založena roku 1990 v Amsterdamu. Spotřební elektroniku ať už malou, velkou, ekologickou či úspornou, zkrátka elektroniku všeho druhu tato společnost nabídne na více než 80 maloobchodních prodejnách.