Otevírací doba - Elektro

22 položek
PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO je specializovaná síť kamenných prodejen se širokým sortimentem spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hudebních nástrojů, dárkových a propagačních předmětů.
ETA

ETA

ETA má v současné době ve svém portfoliu více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových ETA prodejen po celé České republice. Dále najdete ETA výrobky u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách. Nakupte také z pohodlí vašeho domova, máme také přehledný ETA e-shop.
OKAY

OKAY

Ryze česká společnost okay je od roku 1994 úspěšným prodejcem kvalitní elektroniky a v současnosti i designového nábytku, a to vše na jednom místě a pod jednou střechou. Kamenné prodejny naleznete v České republice na více než 100 místech.
SAMSUNG

SAMSUNG

Značková prodejna Samsung, to je špičková elektronika, jako mobilní telefony a tablety, domácí spotřebiče, TV - audio produkty a další originální příslušenství značky Samsung.
Expert elektro

Expert elektro

V nabídce Expert elektro se můžete těšit na vyhlášené značky, mezi které patří například Samsung, Miele, LG, Nikon, Whirpool a další. Využít můžete mnoho různých služeb, jako prodej na splátky včetně pojištění proti nemožnosti splácet, základní montáž a instalaci zdarma, dopravu zboží, odvoz a likvidaci starých spotřebičů, elektronickou dárkovou kartu a prodlouženou záruku.
Alza.cz

Alza.cz

Alza.cz to je největší obchod s počítači a elektronikou. E-shop, přes 30 prodejen a více než 270 Alzaboxů. Obchod s počítači, elektronikou, domácími spotřebiči, hračkami, parfémy, šperky, drogerií, ale i sportovním vybavením či hobby sortimentem. Otevřeno i v sobotu a v neděli, doručení zboží do druhého dne.
iSTYLE

iSTYLE

Apple Premium Reseller, iStyle jako součást nadnárodní sítě, se zabývá prodejem výrobků Apple, příslušenství, řešení a služeb. Navštivte kamenné prodejny nebo web a vyberte si z široké nabídky prémiových produktů pouze z oficiálních distribucí!
DATART

DATART

Společnost DATART patří se svými téměř 100 prodejnami mezi přední maloobchodní prodejce, který je zaměřený na spotřební elektroniku, zejména domácí elektrospotřebiče, video, audio, telekomunikační techniku a další.
ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD patří se svými kamennými prodejnami mezi 3 největší prodejce elektroniky a elektrospotřebičů na českém trhu. Hlavním cílem a zároveň velikou předností se stává špičkový zákaznický servis a služby, díky kterým získali již sedmkrát titul Obchodník roku v kategorii Obchodník s elektronikou.
EURONICS

EURONICS

Široká síť takzvaných elektroprodejen s názvem EURONICS je mezinárodní společností, která byla založena roku 1990 v Amsterdamu. Spotřební elektroniku ať už malou, velkou, ekologickou či úspornou, zkrátka elektroniku všeho druhu tato společnost nabídne na více než 80 maloobchodních prodejnách.