Otevírací doba - Elektro

23 položek
PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO je specializovaná síť kamenných prodejen se širokým sortimentem spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hudebních nástrojů, dárkových a propagačních předmětů.
EURONICS

EURONICS

Široká síť takzvaných elektroprodejen s názvem EURONICS je mezinárodní společností, která byla založena roku 1990 v Amsterdamu. Spotřební elektroniku ať už malou, velkou, ekologickou či úspornou, zkrátka elektroniku všeho druhu tato společnost nabídne na více než 80 maloobchodních prodejnách.
Mobil Pohotovost

Mobil Pohotovost

Mobil Pohotovost, to je síť prodejen a servisních center s více než dvacetiletou historií. Jsme specialisté na prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství. V obchodech Mobil Pohotovost pořídíte jak nové zboží z oficiální distribuce, tak i zánovní nebo použité přístroje. Umožňujeme našim zákazníkům nejen zboží koupit, ale zároveň i prodat.
T.S.BOHEMIA

T.S.BOHEMIA

Česká firma T.S.BOHEMIA provozuje e-shop se zaměřením na prodej počítačů, notebooků, mobilních telefonů, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Po dvě generace je naším cílem spokojený vracející se zákazník. Zakládáme si na tom, abychom vám zákazníkům, byli vždy na blízku, proto je rychlé doručení naší předností.
GARMIN

GARMIN

Značka Garmin je přední výrobce GPS hodinek a náramků, automobilových a turistických navigací. Vyrábíme špičkové produkty pro aktivní životní styl. Chceme, aby naši zákazníci mohli trávit čas svými oblíbenými aktivitami opravdu naplno.
ELKOV ELEKTRO

ELKOV ELEKTRO

ELKOV elektro je česká společnost se sídlem v Brně specializující se na velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky, jako jsou, kabely, stykače, zásuvky, vypínače, jističe, rozváděče, pojistky, relé, chrániče, svítidla a světelné zdroje.
ETA

ETA

ETA má v současné době ve svém portfoliu více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových ETA prodejen po celé České republice. Dále najdete ETA výrobky u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách. Nakupte také z pohodlí vašeho domova, máme také přehledný ETA e-shop.
DATART

DATART

Společnost DATART patří se svými téměř 100 prodejnami mezi přední maloobchodní prodejce, který je zaměřený na spotřební elektroniku, zejména domácí elektrospotřebiče, video, audio, telekomunikační techniku a další.
OKAY

OKAY

Ryze česká společnost okay je od roku 1994 úspěšným prodejcem kvalitní elektroniky a v současnosti i designového nábytku, a to vše na jednom místě a pod jednou střechou. Kamenné prodejny naleznete v České republice na více než 100 místech.
SAMSUNG

SAMSUNG

Značková prodejna Samsung, to je špičková elektronika, jako mobilní telefony a tablety, domácí spotřebiče, TV - audio produkty a další originální příslušenství značky Samsung.