Otevírací doba - Zábava

111 položek

Plovárna Vysoké Mýto

Krytý plavecký bazén Vysoké Mýto je jediným bazénem v České republice, který má z jedné třetiny zvedací dno. Bazén byl v roce 2018 zrekonstruován a vy tak můžete navštívit se svými ratolestmi nové dvouúrovňové brouzdaliště se skluzavkami.

Aquapark Delfín - Uherský Brod

Aquapark Delfín je vybavený nejrůznějšími vodními atrakcemi, bazény a relaxačními službami. Aquapark má spousty vyžití pro celou rodinu. Ke krytému areálu patří letní koupaliště s velkým travnatým prostorem, třemi bazény a s hřištěm pro plážový volejbal.

ParaZOO

ParaZOO je jedinečná expozice volně žijících zvířat, které se běžně vyskytují na území České republiky. Prohlédnete si vydru, rysa, výra, krkavce, čápa, různé dravce a spousty dalších zvířat, která jsou v Záchranné stanici a díky trvalým následkům ze zranění nemohou být vpuštěna zpět do volné přírody.
CineStar

CineStar

V roce 1948 byla v Německu založena společnost CINESTAR, který nyní působí v sedmi evropských státech. V České republice je to druhá nejrozšířenější síť multikin, která je vybavena nejmodernější promítací technikou pro dokonalý obraz i zvuk.
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha je sportovně-relaxační komplex, který funguje od roku 2008 a svým zákazníkům má opravdu co nabídnout. Od vodního světa, přes saunový svět, Spa centrum, Fitness centrum až k hotelu, který je součástí komplexu.
Aquapark Hořovice

Aquapark Hořovice

Aquapark Hořovice je vodní areál, který je rozdělen na venkovní a krytou část. Zatímco v krytém areálu najdete plavecký bazén a dětský bazének, ve venkovním areálu najdete plavecký i dětský také a k tomu navíc malý bazén s atrakcemi a bazén pro neplavce s houpacím lanem.
Aquapark Kladno

Aquapark Kladno

Aquapark Kladno je součástí jedinečného komplexu sportovišť, kde na jednom místě můžete navštívit trampolínový park, atletický stadion a spousty jiných sportovišť. Aquapark nabízí plavecký bazén, divokou řeku, whirlpool, spacebowl, tobogány a další.
Vodní svět Kolín

Vodní svět Kolín

Moderní aquapark Vodní svět Kolín vznikl v roce 2006 a slouží celý rok zájemcům všech věkových kategorií. Vodní svět je rozdělen na vnitřní krytý aquapark a venkovní areál s bazénem a tobogánem. Široká veřejnost zde může navštívit fitness centrum, solné jeskyně, sauny, solária, masáže a jiné služby.
Plavecký bazén Kutná Hora

Plavecký bazén Kutná Hora

Vodní svět aquapark Kutná Hora se skládá z vnitřního areálu, kde si můžete zaplavat v plaveckém bazéně, navštívit saunu nebo fitness centrum a venkovního areálu, kde je pro vás připraveno více druhů bazénů, tobogán, vodní řeka, skluzavka, nebo vodní chrliče.