Otevírací doba - Zábava

118 položek

Plovárna Vysoké Mýto

Krytý plavecký bazén Vysoké Mýto je jediným bazénem v České republice, který má z jedné třetiny zvedací dno. Bazén byl v roce 2018 zrekonstruován a vy tak můžete navštívit se svými ratolestmi nové dvouúrovňové brouzdaliště se skluzavkami.
BAMBULE

BAMBULE

Království hraček BAMBULE je česko-slovenská síť prodejen zabývající se maloobchodním a velkoobchodním prodejem, který se specializuje primárně na prodej hraček pro děti všech věkových kategorií a sekundárně na doplňky pro děti a kojence.
Pompo

Pompo

Hračkářství Pompo je rozsáhlou maloobchodní sítí prodejen hraček působící po celé České republice, ale také spolehlivý a rychlý e-shop. Pompo prodejny jsou zaměřeny na prodej prémiových značek jako je LEGO, Hasbro, Zapf Creation, Mattel, Ravensburger a mnoho dalších. Plníme dětská přání, to je heslo hračkářství Pompo, které se snažíme naplňovat beze zbytku.
LUXOR

LUXOR

Knihkupectví LUXOR je síť prodejen, která nabízí svým zákazníkům bohatý výběr knih všech literárních druhů a žánrů. Společnost myslí na pohodlí všech zákazníků, a proto jsou všechny kamenné prodejny uzpůsobeny pro potřeby vozíčkářů a kočárků.
DRÁČIK

DRÁČIK

Hračkářství DRÁČIK má připraveno pro své zákazníky převážně značkové hračky od nejrůznějších světových výrobců, díky kterým je zaručena vysoká kvalita, funkčnost a s ní i spokojenost zákazníka. V sortimentu najdete i sezónní zboží na písek, k vodě nebo na zimní radovánky.
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha je sportovně-relaxační komplex, který funguje od roku 2008 a svým zákazníkům má opravdu co nabídnout. Od vodního světa, přes saunový svět, Spa centrum, Fitness centrum až k hotelu, který je součástí komplexu.
Aquapark Hořovice

Aquapark Hořovice

Aquapark Hořovice je vodní areál, který je rozdělen na venkovní a krytou část. Zatímco v krytém areálu najdete plavecký bazén a dětský bazének, ve venkovním areálu najdete plavecký i dětský také a k tomu navíc malý bazén s atrakcemi a bazén pro neplavce s houpacím lanem.
Aquapark Kladno

Aquapark Kladno

Aquapark Kladno je součástí jedinečného komplexu sportovišť, kde na jednom místě můžete navštívit trampolínový park, atletický stadion a spousty jiných sportovišť. Aquapark nabízí plavecký bazén, divokou řeku, whirlpool, spacebowl, tobogány a další.
Vodní svět Kolín

Vodní svět Kolín

Moderní aquapark Vodní svět Kolín vznikl v roce 2006 a slouží celý rok zájemcům všech věkových kategorií. Vodní svět je rozdělen na vnitřní krytý aquapark a venkovní areál s bazénem a tobogánem. Široká veřejnost zde může navštívit fitness centrum, solné jeskyně, sauny, solária, masáže a jiné služby.
Plavecký bazén Kutná Hora

Plavecký bazén Kutná Hora

Vodní svět aquapark Kutná Hora se skládá z vnitřního areálu, kde si můžete zaplavat v plaveckém bazéně, navštívit saunu nebo fitness centrum a venkovního areálu, kde je pro vás připraveno více druhů bazénů, tobogán, vodní řeka, skluzavka, nebo vodní chrliče.