Otevírací doba - Zábava

107 položek

Plovárna Vysoké Mýto

Krytý plavecký bazén Vysoké Mýto je jediným bazénem v České republice, který má z jedné třetiny zvedací dno. Bazén byl v roce 2018 zrekonstruován a vy tak můžete navštívit se svými ratolestmi nové dvouúrovňové brouzdaliště se skluzavkami.
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha je sportovně-relaxační komplex, který funguje od roku 2008 a svým zákazníkům má opravdu co nabídnout. Od vodního světa, přes saunový svět, Spa centrum, Fitness centrum až k hotelu, který je součástí komplexu.
Aquapark Hořovice

Aquapark Hořovice

Aquapark Hořovice je vodní areál, který je rozdělen na venkovní a krytou část. Zatímco v krytém areálu najdete plavecký bazén a dětský bazének, ve venkovním areálu najdete plavecký i dětský také a k tomu navíc malý bazén s atrakcemi a bazén pro neplavce s houpacím lanem.
Aquapark Kladno

Aquapark Kladno

Aquapark Kladno je součástí jedinečného komplexu sportovišť, kde na jednom místě můžete navštívit trampolínový park, atletický stadion a spousty jiných sportovišť. Aquapark nabízí plavecký bazén, divokou řeku, whirlpool, spacebowl, tobogány a další.
Vodní svět Kolín

Vodní svět Kolín

Moderní aquapark Vodní svět Kolín vznikl v roce 2006 a slouží celý rok zájemcům všech věkových kategorií. Vodní svět je rozdělen na vnitřní krytý aquapark a venkovní areál s bazénem a tobogánem. Široká veřejnost zde může navštívit fitness centrum, solné jeskyně, sauny, solária, masáže a jiné služby.
Plavecký bazén Kutná Hora

Plavecký bazén Kutná Hora

Vodní svět aquapark Kutná Hora se skládá z vnitřního areálu, kde si můžete zaplavat v plaveckém bazéně, navštívit saunu nebo fitness centrum a venkovního areálu, kde je pro vás připraveno více druhů bazénů, tobogán, vodní řeka, skluzavka, nebo vodní chrliče.

Plavecký bazén Chrudim

Mezi nejnavštěvovanější sportoviště v Chrudimi patří krytý plavecký bazén ve kterém se díky bezbariérovému přístupu koná každoročně Mistrovství Čr v plavání tělesně postižených. Bazén nabízí svým návštěvníkům také různé plavecké kurzy, které se uskutečňují pod dozorem profesionálních plavečtích instruktorů.

Koupaliště cihelna Pardubice

Koupaliště Cihelna Pardubice je venkovní zábavní a relaxační areál, který nabízí svým návštěvníkům spousty vyžití ve formě plaveckého bazénu, skokanského bazénu, tobogánu, vířivky, divoké řeky, masážní stěny a dalších. Využít můžete také doplňkové služby jakým je minigolf, nebo třeba stolní tenis.

Aqua centrum Jičín

Aquacentrum Jičín slouží pro sportovní vyžití a rekreaci návštěvníků. Nabízí plavecký bazén, ve kterém se pořádají kurzy plavání pro těhotné ženy a kojence, dětské brouzdaliště s divokou řeku, Whirlpool, parní komoru a tobogán.

Aquapark a hotel Špindlerův mlýn

Spousty zábavy a vodních radovánek na vás čeká v Aquaparku Špindl, kde nechybí rekreační a dětský bazén, který nabízí tři tobogány včetně člunového. Také tu narazíte na vířivku, divokou řeku, finskou saunu, parní lázeň, solnou jeskyni, nebo třeba relaxační a sportovní masáže.