Otevírací doba - Zdraví a krása

25 položek
Magistra lékárna

Magistra lékárna

Magistra lékárny je sdružení nezávislých lékáren které působí na českém trhu od roku 2010. V lékárnách Magistra dbají na zdraví svých klientů a proto vám doporučí pouze to co by doporučily sami sobě nebo svým přátelům.
Primark

Primark

Irský oděvní maloobchod Primark, populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží, je jedním z nejvýznamnějších globálních prodejců oblečení. Navštivte Primark prodejny a prohlédněte si dámskou, pánskou a dětskou módu, spodní prádlo, kosmetiku a domácí potřeby. Přinášíme vám produkty, které vyhovují vašemu rozpočtu i životnímu stylu.
FOKUS optik

FOKUS optik

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991a je v současnosti největším prodejcem v oboru oční optiky v České a Slovenské republice. Společně zaměstnávají více jak 800 kvalifikovaných zaměstnanců v 90 městech.
NOTINO

NOTINO

V prodejnách Notino si můžete vybrat z velkého výběru dámských i pánských parfémů, produktů pro péči o vlasy, dekorativní kosmetiky, doplňků pro krásu a péče o pleť i tělo. Kompletní nabídka zboží, za stejně výhodné ceny jako v internetovém obchodu Notino.cz.
dm drogerie

dm drogerie

Německá síť kamenných prodejen dm-drogerie markt působí na českém trhu od roku 1993. Zaměřuje se na prodej v oblasti drogistiky, kosmetických produktů, zboží pro děti či potravin. V současné době má na našem území přes 220 prodejen.
Teta drogerie

Teta drogerie

Ryze česká společnost TETA DROGERIE založená v roce 2000 se zaměřuje na prodej v oblasti drogerie, dekorativní kosmetiky, parfumérie a zdravé výživy. Nabízí ale také vlastní řadu produktů či technický sortiment barev a laků.
ROSSMANN

ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972, má více než 4 000 prodejen a v České republice nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek a špičkový zákaznický servis.
BENU Lékárna

BENU Lékárna

BENU lékárny vám nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy a kosmetiky. V našich lékárnách je připraven tým lékárníků, který pacientům poskytuje nadstandardní péči, individuální přístup a zohledňují jeho aktuální stav a dlouhodobou farmakoterapii. Využijte také náš Online BENU E-shop a nakupte za výhodné ceny s osobním odběrem zdarma!
Dr. Max Lékárna

Dr. Max Lékárna

Dr. Max je největší lékárenská síť v České republice, s přibližně 450 pobočkami, které představují asi 15% všech tuzemských veřejných lékáren. Pro rychlý a pohodlný nákup umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Náš Dr. Max E-shop je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu.
DORMEO

DORMEO

Dormeo je jedna z nejpopulárnějších značek, která nabízí velké množství produktů pro zdravý spánek. Přední prodejce matrací, polštářů a přistýlek. Všechny výrobky jsou pečlivě navrženy tak, aby zajišťovaly maximální pohodlí a oporu.