Otevírací doba - Zdraví a krása

16 položek
DOUGLAS

DOUGLAS

Douglas parfumerie, je jedna z nevětších v Evropě a najdete zde nejnovější parfémy od světových značek. Douglas je značka, která je po celé Evropě synonymem krásy, péče a životního stylu.
SEPHORA

SEPHORA

Sephora nabízí pomoc při výběru vůní, make-upu i péče o pleť. Poskytujeme jedinečný zážitek, jsme místem pro objevování, smyslnost, zábavu i odborný přístup. Umožňujeme našim zákazníkům, aby se produktů dotýkali, mohli si k nim přivonět a svobodně je vyzkoušet. Vyzkoušejte mimo jiné produkty světoznámých značek, které jsou dostupné výhradně v síti parfumerií Sephora jako je NARS, Too Faced, Strivectin, Helena Rubinstein, Benefit nebo TonyMoly a mnoho dalších...
ProSpánek

ProSpánek

ProSpánek je Český výrobce matrací, postelí a roštů všech rozměrů. V nabídce najdete řadu značek, které jsou světovým leaderem a průkopníkem v oblasti zdravého spaní. Na kvalitním spánku nebo odpočinku si ProSpánek zakládá a proto poskytuje 100 denní garanci vrácení peněz, nebo výměnu za vybrané značky matrací.
FOKUS optik

FOKUS optik

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991a je v současnosti největším prodejcem v oboru oční optiky v České a Slovenské republice. Společně zaměstnávají více jak 800 kvalifikovaných zaměstnanců v 90 městech.
GrandOptical

GrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě. Díky nejmodernějším technologiím, kterými disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu.
NOTINO

NOTINO

V prodejnách Notino si můžete vybrat z velkého výběru dámských i pánských parfémů, produktů pro péči o vlasy, dekorativní kosmetiky, doplňků pro krásu a péče o pleť i tělo. Kompletní nabídka zboží, za stejně výhodné ceny jako v internetovém obchodu Notino.cz.
Kadeřnictví KLIER

Kadeřnictví KLIER

Kadeřnictví KLIER je s více než 1 600 kadeřnickými salony v 5 evropských zemích největším kadeřnictvím v Evropě. Navštivte Kadeřnictví KLIER a svěřte své vlasy do rukou odborníků, kteří se Vám budou věnovat s náležitou pozorností. Naše služby poskytujeme 7 dní v týdnu bez objednání.
Magistra lékárna

Magistra lékárna

Magistra lékárny je sdružení nezávislých lékáren které působí na českém trhu od roku 2010. V lékárnách Magistra dbají na zdraví svých klientů a proto vám doporučí pouze to co by doporučily sami sobě nebo svým přátelům.
BENU Lékárna

BENU Lékárna

BENU lékárny vám nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy a kosmetiky. V našich lékárnách je připraven tým lékárníků, který pacientům poskytuje nadstandardní péči, individuální přístup a zohledňují jeho aktuální stav a dlouhodobou farmakoterapii. Využijte také náš Online BENU E-shop a nakupte za výhodné ceny s osobním odběrem zdarma!
Dr. Max Lékárna

Dr. Max Lékárna

Dr. Max je největší lékárenská síť v České republice, s přibližně 450 pobočkami, které představují asi 15% všech tuzemských veřejných lékáren. Pro rychlý a pohodlný nákup umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Náš Dr. Max E-shop je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu.