Otevírací doba - Zdraví a krása

16 položek
GrandOptical

GrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě. Díky nejmodernějším technologiím, kterými disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu.
FOKUS optik

FOKUS optik

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991a je v současnosti největším prodejcem v oboru oční optiky v České a Slovenské republice. Společně zaměstnávají více jak 800 kvalifikovaných zaměstnanců v 90 městech.
NOTINO

NOTINO

V prodejnách Notino si můžete vybrat z velkého výběru dámských i pánských parfémů, produktů pro péči o vlasy, dekorativní kosmetiky, doplňků pro krásu a péče o pleť i tělo. Kompletní nabídka zboží, za stejně výhodné ceny jako v internetovém obchodu Notino.cz.
Magistra lékárna

Magistra lékárna

Magistra lékárny je sdružení nezávislých lékáren které působí na českém trhu od roku 2010. V lékárnách Magistra dbají na zdraví svých klientů a proto vám doporučí pouze to co by doporučily sami sobě nebo svým přátelům.
BENU Lékárna

BENU Lékárna

BENU lékárny vám nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy a kosmetiky. V našich lékárnách je připraven tým lékárníků, který pacientům poskytuje nadstandardní péči, individuální přístup a zohledňují jeho aktuální stav a dlouhodobou farmakoterapii. Využijte také náš Online BENU E-shop a nakupte za výhodné ceny s osobním odběrem zdarma!
Dr. Max Lékárna

Dr. Max Lékárna

Dr. Max je největší lékárenská síť v České republice, s přibližně 450 pobočkami, které představují asi 15% všech tuzemských veřejných lékáren. Pro rychlý a pohodlný nákup umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Náš Dr. Max E-shop je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu.
DORMEO

DORMEO

Dormeo je jedna z nejpopulárnějších značek, která nabízí velké množství produktů pro zdravý spánek. Přední prodejce matrací, polštářů a přistýlek. Všechny výrobky jsou pečlivě navrženy tak, aby zajišťovaly maximální pohodlí a oporu.
Kadeřnictví KLIER

Kadeřnictví KLIER

Kadeřnictví KLIER je s více než 1 600 kadeřnickými salony v 5 evropských zemích největším kadeřnictvím v Evropě. Navštivte Kadeřnictví KLIER a svěřte své vlasy do rukou odborníků, kteří se Vám budou věnovat s náležitou pozorností. Naše služby poskytujeme 7 dní v týdnu bez objednání.
AGEL Lékárna

AGEL Lékárna

V AGEL Lékárnách poskytujeme našim klientům odborný a moderní přístup k medicínské i preventivní péči. Kromě výdeje na recepty, elektronické recepty a poukazy, nabízíme klientům taktéž volný prodej doplňků stravy, čajové směsi a léčivé byliny, , inkontinenční pomůcky, kosmetiku, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky.
DOUGLAS

DOUGLAS

Douglas parfumerie, je jedna z nevětších v Evropě a najdete zde nejnovější parfémy od světových značek. Douglas je značka, která je po celé Evropě synonymem krásy, péče a životního stylu.