Otevírací doba - Zdraví a krása

NOTINO

NOTINO

V prodejnách Notino si můžete vybrat z velkého výběru dámských i pánských parfémů, produktů pro péči o vlasy, dekorativní kosmetiky, doplňků pro krásu a péče o pleť i tělo. Kompletní nabídka zboží, za stejně výhodné ceny jako v internetovém obchodu Notino.cz.
Dr. Max Lékárna

Dr. Max Lékárna

Dr. Max je největší lékárenská síť v České republice, s přibližně 450 pobočkami, které představují asi 15% všech tuzemských veřejných lékáren. Pro rychlý a pohodlný nákup umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Náš Dr. Max E-shop je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu.
dm drogerie

dm drogerie

Německá síť kamenných prodejen dm-drogerie markt působí na českém trhu od roku 1993. Zaměřuje se na prodej v oblasti drogistiky, kosmetických produktů, zboží pro děti či potravin. V současné době má na našem území přes 220 prodejen.
TOP drogerie

TOP drogerie

Maloobchodní síť prodejen TOP DROGERIE vznikla z části původních drogerií Teta a je jednou z největších drogistických sítí na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí ve více než 270 kamenných obchodech tradiční drogistický sortiment.
Teta drogerie

Teta drogerie

Ryze česká společnost TETA DROGERIE založená v roce 2000 se zaměřuje na prodej v oblasti drogerie, dekorativní kosmetiky, parfumérie a zdravé výživy. Nabízí ale také vlastní řadu produktů či technický sortiment barev a laků.
BENU Lékárna

BENU Lékárna

BENU lékárny vám nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy a kosmetiky. V našich lékárnách je připraven tým lékárníků, který pacientům poskytuje nadstandardní péči, individuální přístup a zohledňují jeho aktuální stav a dlouhodobou farmakoterapii. Využijte také náš Online BENU E-shop a nakupte za výhodné ceny s osobním odběrem zdarma!
ROSSMANN

ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972, má více než 4 000 prodejen a v České republice nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek a špičkový zákaznický servis.