Otevírací doba - Zdraví a krása

24 položek
NOTINO

NOTINO

V prodejnách Notino si můžete vybrat z velkého výběru dámských i pánských parfémů, produktů pro péči o vlasy, dekorativní kosmetiky, doplňků pro krásu a péče o pleť i tělo. Kompletní nabídka zboží, za stejně výhodné ceny jako v internetovém obchodu Notino.cz.
Teta drogerie

Teta drogerie

Ryze česká společnost TETA DROGERIE založená v roce 2000 se zaměřuje na prodej v oblasti drogerie, dekorativní kosmetiky, parfumérie a zdravé výživy. Nabízí ale také vlastní řadu produktů či technický sortiment barev a laků.
ROSSMANN

ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972, má více než 4 000 prodejen a v České republice nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek a špičkový zákaznický servis.
Dr. Max Lékárna

Dr. Max Lékárna

Dr. Max je největší lékárenská síť v České republice, s přibližně 450 pobočkami, které představují asi 15% všech tuzemských veřejných lékáren. Pro rychlý a pohodlný nákup umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Náš Dr. Max E-shop je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu.
DORMEO

DORMEO

Dormeo je jedna z nejpopulárnějších značek, která nabízí velké množství produktů pro zdravý spánek. Přední prodejce matrací, polštářů a přistýlek. Všechny výrobky jsou pečlivě navrženy tak, aby zajišťovaly maximální pohodlí a oporu.
dm drogerie

dm drogerie

Německá síť kamenných prodejen dm-drogerie markt působí na českém trhu od roku 1993. Zaměřuje se na prodej v oblasti drogistiky, kosmetických produktů, zboží pro děti či potravin. V současné době má na našem území přes 220 prodejen.
TOP drogerie

TOP drogerie

Maloobchodní síť prodejen TOP DROGERIE vznikla z části původních drogerií Teta a je jednou z největších drogistických sítí na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí ve více než 270 kamenných obchodech tradiční drogistický sortiment.
BENU Lékárna

BENU Lékárna

BENU lékárny vám nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy a kosmetiky. V našich lékárnách je připraven tým lékárníků, který pacientům poskytuje nadstandardní péči, individuální přístup a zohledňují jeho aktuální stav a dlouhodobou farmakoterapii. Využijte také náš Online BENU E-shop a nakupte za výhodné ceny s osobním odběrem zdarma!
GrandOptical

GrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě. Díky nejmodernějším technologiím, kterými disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu.
FOKUS optik

FOKUS optik

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991a je v současnosti největším prodejcem v oboru oční optiky v České a Slovenské republice. Společně zaměstnávají více jak 800 kvalifikovaných zaměstnanců v 90 městech.