Otevírací doba - Potraviny

23 položek
Nespresso

Nespresso

Nespresso je světový lídr v oblasti kávových kapslí, kávovarů a příslušenství. Vychutnejte si Vaši oblíbenou kávu jako z kavárny v pohodlí Vašeho domova, stisknutím jediného tlačítka. Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře unikátního systému, díky kterému si připravíte dokonalé espresso.
Globus

Globus

Německá společnost GLOBUS patří k největším maloobchodním řetězcům v České republice. Provozuje hypermarkety, hobby markety, elektro-obchody a obvykle i samoobslužnou restauraci nebo dětský koutek, které patří do skupiny Globus.
Žabka Potraviny

Žabka Potraviny

Žabka je zavedenou sítí prodejen potravin v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji. Poskytujeme zákazníkům snadný a pohodlný nákup, v našich prodejnách potravin nabízíme co nejširší sortiment, aby u nás každý nalezl to, co zrovna potřebuje.
TERNO

TERNO

Skupina supermarketů TERNO nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží a služeb. Zvláštní pozornost je věnována sortimentu čerstvého zboží, ovoce a zeleniny, nápojů, chlazeného zboží a pekařských výrobků. TERNO prosazujeme prodej kvalitních regionálních výrobků od předních českých výrobců.
Zeman maso-uzeniny

Zeman maso-uzeniny

Síť řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny disponuje více než stovkami obchodů po celé České republice. Řeznictví se vyznačuje hlavně tím, že většina tradičních masných výrobků, které nabízí svým zákazníkům pochází z české výroby v Příbrami, kde probíhá celý proces zpracování masa.
Norma

Norma

Německá společnost a zároveň jedna z největších německých diskontních firem NORMA se řadí už více než padesát let k vedoucím diskotním řetězcům. Norma nabízí vice než tisíc druhů potravinářského zboží. Nesmí chybět ale i sortiment denní spotřeby a jiné zboží za akční ceny.
LIDL

LIDL

Německá firma ze 70 let LIDL vstoupila na naše území v roce 2003 a Českou republiku tak seznámila se svou politikou nízké ceny. Veškeré prodávané potraviny a zboží, které můžete vidět ve více než 230 prodejnách musí splňovat vysoké normy kvality.
Kaufland

Kaufland

Obchodní značka KAUFLAND je široký řetězec supermarketů a hypermarketů pocházející z Německa. Provozovatel maloobchodní sítě sídlí v současnosti ve více než 130 obchodních domech v České republice, kde nabízí potraviny a drogistické nebo spotřební zboží.
TESCO

TESCO

TESCO je britská firma s potravinami, spotřebním zbožím, oblečením vlastní značky F&F ale i s pohonnými hmotami, nebo finančními a telekomunikačními službami Tesco Mobile. Společnost se řadí mezi čtvrtý největší maloobchodní řetězec na světě.
Penny Market

Penny Market

Původně německá společnost PENNY Market působí na českém trhu od roku 1997 a zaměřuje se převážně na potravinářský sortiment od českých výrobců a vlastních značek, které jsou připraveny odborníky speciálně pro Penny. Na českém území najdete více než 350 kamenných obchodů.