Otevírací doba - Potraviny

24 položek
TAMDA FOODS

TAMDA FOODS

Velkoobchodní prodej vietnamských lahůdek a specialit, mražených potravin, alkoholických i nealkoholických nápojů, mléčných výrobků, sušeného ovoce, olejů, uzenin, kosmetiky, pracích a čistících prostředků nebo cukrovinek. S více než 40 000 produkty a 10 000 akčních nabídek denně plní TAMDA FOODS všechna přání maloobchodníků po celé České republice.
Nespresso

Nespresso

Nespresso je světový lídr v oblasti kávových kapslí, kávovarů a příslušenství. Vychutnejte si Vaši oblíbenou kávu jako z kavárny v pohodlí Vašeho domova, stisknutím jediného tlačítka. Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře unikátního systému, díky kterému si připravíte dokonalé espresso.
Hruška

Hruška

Potraviny Hruška, prodej potravin, uzenin, masa, ovoce, zeleniny, spotřebního zboží, tabákových výrobků a drogistického zboží. Nakupujte výhodně s Hruškou, každý týden pro vám máme porci slev. Díky nám ušetříte.
Zeman maso-uzeniny

Zeman maso-uzeniny

Síť řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny disponuje více než stovkami obchodů po celé České republice. Řeznictví se vyznačuje hlavně tím, že většina tradičních masných výrobků, které nabízí svým zákazníkům pochází z české výroby v Příbrami, kde probíhá celý proces zpracování masa.
NUTREND

NUTREND

NUTREND je leader na trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Výživa pro kulturistiku, fitness, sporty a wellness. Nabídka produktů v BIO kvalitě a poradenství v oblasti doplňků stravy, životního stylu, sportovní výživy, redukce hmotnosti a hubnutí.
Globus

Globus

Německá společnost GLOBUS patří k největším maloobchodním řetězcům v České republice. Provozuje hypermarkety, hobby markety, elektro-obchody a obvykle i samoobslužnou restauraci nebo dětský koutek, které patří do skupiny Globus.
TERNO

TERNO

Skupina supermarketů TERNO nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží a služeb. Zvláštní pozornost je věnována sortimentu čerstvého zboží, ovoce a zeleniny, nápojů, chlazeného zboží a pekařských výrobků. TERNO prosazujeme prodej kvalitních regionálních výrobků od předních českých výrobců.
Žabka Potraviny

Žabka Potraviny

Žabka je zavedenou sítí prodejen potravin v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji. Poskytujeme zákazníkům snadný a pohodlný nákup, v našich prodejnách potravin nabízíme co nejširší sortiment, aby u nás každý nalezl to, co zrovna potřebuje.
Norma

Norma

Německá společnost a zároveň jedna z největších německých diskontních firem NORMA se řadí už více než padesát let k vedoucím diskotním řetězcům. Norma nabízí vice než tisíc druhů potravinářského zboží. Nesmí chybět ale i sortiment denní spotřeby a jiné zboží za akční ceny.
Kaufland

Kaufland

Obchodní značka KAUFLAND je široký řetězec supermarketů a hypermarketů pocházející z Německa. Provozovatel maloobchodní sítě sídlí v současnosti ve více než 130 obchodních domech v České republice, kde nabízí potraviny a drogistické nebo spotřební zboží.