Otevírací doba - Móda

24 položek
Primark

Primark

Irský oděvní maloobchod Primark, populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží, je jedním z nejvýznamnějších globálních prodejců oblečení. Navštivte Primark prodejny a prohlédněte si dámskou, pánskou a dětskou módu, spodní prádlo, kosmetiku a domácí potřeby. Přinášíme vám produkty, které vyhovují vašemu rozpočtu i životnímu stylu.
Orsay

Orsay

Orsay je synonymem aktuální trendové módy pro dívky a ženy. Móda je určena mladým, aktivním, přirozeně krásným a sebevědomým ženám, které chtějí být ve shodě s nejnovějšími trendy. V kolekcích Orsay, které měníme každý týden, kombinujeme současné trendy, moderní siluety a detaily k jednotlivým stylům. Pestrou kolekci tvoří tři styly: CITY, CASUAL a PARTY, díky kterým mohou ženy podtrhnout své ženství.
NKD

NKD

V NKD Móda najdete široký výběr aktuální módy pro každý vkus, každý věk a každou velikost. Díky různorodému sortimentu bytových doplňků, bytového textilu i dekorací a domácích potřeb nabízíme v NKD vždy skvělé vychytávky pro celou rodinu. v NKD vám vždy garantujeme, nejlepší kvalitu za výhodné ceny. Stavte se a nechte inspirovat naším různorodým sortimentem.
PEPCO

PEPCO

PEPCO nabízí oblečení pro celou rodinu a výrobky pro domácnost za nízké ceny. V naší nabídce naleznete také hračky, hry, koupelnové vybavení, záclony, plédy, deky, vybavení kuchyně, polštáře, peřiny, lampy, dekorativní předměty, úklidové náčiní a výrobky pro skladování.
KiK

KiK

KiK textil je cenově výhodný a rychle expandující obchodní řetězec s oblečením. Firma byla založena v roce 1994 a dnes provozuje okolo 3 900 poboček po celé Evropě. KiK si v ČR získal mnoho věrných zákazníků, kterým přináší levný textil, tvořící asi 70 % nabídky. Sortiment textilu je dále doplněn například dárkovými předměty, doplňky, hračkami a psacími potřebami.
H&M

H&M

H&M prodejce módního oblečení pro ženy, muže, děti a teenagery - móda a kvalita za nejlepší cenu! V prodejnách H&M naleznete nejen klasickou a sportovní módu, spodní prádlo a doplňky, ale také jedinečný koncept bytových doplňků H&M HOME.
TAKKO Fashion

TAKKO Fashion

TAKKO Fashion, trendy móda pro dospělé i děti, vám nabízí široký sortiment módního oblečení, včetně spodního prádla a doplňků. U nás vždy najdete něco nového, od atraktivního kousku oblečení až po skvěle sladěný outfit.
TERRANOVA

TERRANOVA

Terranova, italská módní značka, která vznikla roku 1988 v Rimini. Terranova, to je oblíbené oblečení pro každou příležitost, můžete obléknout od hlavy až k patě, a to také díky široké škále doplňků, jako je bižuterie, šály, šátky, pásky, obuv a kabelky. V každém obchodě Terranova lze zažít ten pocit volnosti a lehkosti.
Dedoles

Dedoles

Dedoles to je pestrobarevné oblečení, obuv a doplňky s rozmanitými motivy, které ti zaručeně rozveselí den. V Dedoles nabídce jsou veselé ponožky, nadkolenky, spodní prádlo, legíny a pantofle. Neustále se rozrůstáme, chceme být ještě blíže k našim zákazníkům, proto naše kiosky najdete ve městech napříč celým Českem.
BOGNER

BOGNER

Bogner je dlouhodobým lídrem vynikajících sportovních kolekcí inspirovanými nejnovějšími trendy, především však kvalitních lyžařských oděvů. Příjemnou atmosféru prodejen Bogner doplňuje profesionální personál, který se Vám bude individuálně ochotně věnovat a s radostí Vám poradí s Vaším výběrem.