Otevírací doba - Chovatelské potřeby

HappyZoo

HappyZoo

HappyZoo e-shop a kamenné prodejny v Praze a okolí, široký sortiment chovatelských potřeb a krmiv. Živá zvířata, akvarijní ryby a akvarijní rostliny. Profesionální a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Kamenné prodejny HappyZoo slouží zároveň jako výdejní místa internetového obchodu.
Super zoo

Super zoo

Prodejce chovatelských potřeb SUPER ZOO se specializuje na kompletní sortiment pro domácí mazlíčky jakým je nejen krmivo, ale i pamlsky, cestovní tašky, kosmetické produkty. Zkrátka vše, co váš domácí miláček potřebuje proto, aby byl šťastný.
pet center

pet center

Společnost PET CENTER patří k nejrozšířenějším prodejním sítím s chovatelskými potřebami, krmivem, doplňky stravy a živými zvířaty známých i méně známých druhů. Zverimex navíc provozuje také psí hotel, salón a veterinární kliniku.
ZVĚROKRUH

ZVĚROKRUH

ZVĚROKRUH to je více než 50 kamenných prodejen a e-shop s chovatelskými potřebami. Nabízíme granule pro psy a kočky a dalších krmivo, ale i ostatní chovatelské potřeby pro psy, kočky a také pro hlodavce, králíky, ptáky, akvarijní rybičky nebo osazenstvo vašich terárií.