Otevírací doba - Drogerie

Teta drogerie

Teta drogerie

Ryze česká společnost TETA DROGERIE založená v roce 2000 se zaměřuje na prodej v oblasti drogerie, dekorativní kosmetiky, parfumérie a zdravé výživy. Nabízí ale také vlastní řadu produktů či technický sortiment barev a laků.
dm drogerie

dm drogerie

Německá síť kamenných prodejen dm-drogerie markt působí na českém trhu od roku 1993. Zaměřuje se na prodej v oblasti drogistiky, kosmetických produktů, zboží pro děti či potravin. V současné době má na našem území přes 220 prodejen.
ROSSMANN

ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972, má více než 4 000 prodejen a v České republice nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek a špičkový zákaznický servis.
TOP drogerie

TOP drogerie

Maloobchodní síť prodejen TOP DROGERIE vznikla z části původních drogerií Teta a je jednou z největších drogistických sítí na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí ve více než 270 kamenných obchodech tradiční drogistický sortiment.
FAnn parfumerie

FAnn parfumerie

V našich FAnn parfumeriích najdete nejen vůně, pleťovou a dekorativní kosmetiku, ale také více než 100 světových značek a nechybí ani bohatá nabídka doplňkového sortimentu. FAnn parfumerie to je skutečné království vůní a krásy, kde dbáme na profesionální a individuální přístup k zákazníkovi.