Otevírací doba - Hračky

BAMBULE

BAMBULE

Království hraček BAMBULE je česko-slovenská síť prodejen zabývající se maloobchodním a velkoobchodním prodejem, který se specializuje primárně na prodej hraček pro děti všech věkových kategorií a sekundárně na doplňky pro děti a kojence.
LEGO

LEGO

LEGO Group byla založena v roce 1932 a za svou více jak 85letou historii se změnila na světoznámou a úspěšnou společnost, jejímž mottem je „Pouze to nejlepší je dost dobré“. Naším posláním je ovlivňovat život dětí pozitivním směrem, inspirovat je a rozvíjet. V České republice působíme více než 20 let ve třech lokalitách - výrobní závod a centrum sdílených služeb v Kladně, obchodní zastoupení značky v Praze a logistické centrum v Jirnech u Prahy.
SPARKYS

SPARKYS

Společnost SPARKYS se zaměřuje na prodej v oblasti hraček a dárků s důrazem na vysoce kvalitní značky. Síť hračkářství nabízí vše od klasických a běžných hraček až po ty nejnovější české i zahraniční hračky, které odpovídají požadavkům rodičů i představám dětí.
Pompo

Pompo

Hračkářství Pompo je rozsáhlou maloobchodní sítí prodejen hraček působící po celé České republice, ale také spolehlivý a rychlý e-shop. Pompo prodejny jsou zaměřeny na prodej prémiových značek jako je LEGO, Hasbro, Zapf Creation, Mattel, Ravensburger a mnoho dalších. Plníme dětská přání, to je heslo hračkářství Pompo, které se snažíme naplňovat beze zbytku.
DRÁČIK

DRÁČIK

Hračkářství DRÁČIK má připraveno pro své zákazníky převážně značkové hračky od nejrůznějších světových výrobců, díky kterým je zaručena vysoká kvalita, funkčnost a s ní i spokojenost zákazníka. V sortimentu najdete i sezónní zboží na písek, k vodě nebo na zimní radovánky.
WIKY hračky

WIKY hračky

WIKY je jedna z největších společností na trhu s hračkami a papírenskými potřebami v České republice. Zabýváme se maloobchodním prodej hraček, her, sportovního vybavení a kancelářských potřeb. Provozujeme vlastní velkoobchod, síť maloobchodních prodejen a internetový obchod.
Hamleys

Hamleys

HAMLEYS je se svým prvním otevřením v Londýně roku 1760 nejstarším hračkářstvím na světě, které připomíná spíš zábavní park plný atrakcí pro děti ale i dospělé. V květnu 2016 otevřela společnost v Praze svou první prodejnu, která se zároveň stala druhou největší v Evropě.
Albi

Albi

Společnost Albi vznikla před více než dvaceti lety a dnes vám tyto dárkové prodejny nabídnou například širokou škálu společenských deskových her pro děti i dospělé, upomínkové předměty, vonné svíčky, hlavolamy i něco na zub.