Otevírací doba - Nábytek

22 položek
KOBERCE TREND

KOBERCE TREND

Firma KOBERCE TREND je mezinárodní obchodní řetězec provozující přes 60 maloobchodních prodejen. Také je největším obchodním řetězcem v České republice v sortimentu kusové koberce, běhouny, PVC, garnýže, laminátové podlahy, podlahové lišty a doplňky.
Jamall Nábytek

Jamall Nábytek

Jamall Nábytek nabízí kompletní program nábytku. Každý u nás může nakoupit nábytek do obývacích pokojů, dětských pokojů, objednat novou kuchyň nebo si zařídit kancelář. Nábytek Jamall je tu pro vás již od roku 1991, nakupujte pohodlně ve 24 prodejnách nebo e-shopu.
HELCEL NÁBYTEK

HELCEL NÁBYTEK

HELCEL NÁBYTEK to je síť kamenných prodejen a elektronický obchod. Zabýváme se prodejem nábytku již od roku 1991 a můžeme Vám tak nabídnout mnoho let zkušeností. HELCEL NÁBYTEK a bytové doplňky s garancí minimálních cen a dopravou po celé ČR!
Kuchyně Oresi

Kuchyně Oresi

Společnost Oresi provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně. Již více než deset let se zabýváme prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek a v současné době tvoří naše síť takřka 70 obchodů.
IKEA

IKEA

Švédská firma IKEA založena roku 1943 se zaměřuje na prodej a výrobu levného nábytku a bytových doplňků s unikátním designem a cenami, které si může dovolit co nejširší okruh lidí. Zboží je vystaveno přímo na skladech a počet prodavačů je minimální.
JYSK

JYSK

JYSK je dánský maloobchodní řetězec prodávající věci do domácnosti jako jsou matrace, nábytek a dekorace. Také patří mezi největší dánské maloobchodníky působící v mezinárodním měřítku. A to oprávněně. Společnost má celkem 2 586 prodejen v padesáti zemích a více než 22 000 zaměstnanců.
ASKO-NÁBYTEK

ASKO-NÁBYTEK

Společnost ASKO-NÁBYTEK jejíž mateřskou firmou se stala v roce 2011 německá obchodní společnost PORTA nabízí široký sortiment nábytku, bytových doplňků a plánovaných kuchyní. Německá kvalita s českým srdcem sídlí v České republice ve třinácti obchodních domech.
KOBERCE BRENO

KOBERCE BRENO

Ryze česká společnost KOBERCE BRENO se svými více než 45 prodejnami na území České republiky patří mezi největší a nejvýznamnější tuzemské prodejce nabízející kompletní sortiment podlahových krytin včetně profesionálních a komplexních služeb.
Möbelix

Möbelix

Rakouská maloobchodní firma MOBELIX působí na českém trhu více než 11 let a zabývá se prodejem bytového nábytku a doplňků pro bydlení. Svým zákazníkům nabízí služby jako je doprava, montáž, nákup na splátky, likvidace starého nábytku nebo třeba zapůjčení dodávky.
SCONTO Nábytek

SCONTO Nábytek

Německá nábytkářská společnost SCONTO působí na českém trhu již od roku 1995 a na svých 8 prodejnách nabízí svým zákazníkům široký výběr nábytku, bytových doplňků, dekoračních předmětů, ale také služby jako jsou poradenství, doprava a montáž.