Otevírací doba - Hobby market

27 položek
Albixon

Albixon

Albixon, největší prodejce bazénů a zastřešení, české bazény prověřené časem. Nabízíme také příslušenství k bazénům, vyberte si z naší nabídky přelivových, skimmerových a fóliových bazénů.
WURTH

WURTH

Würth je světovým výrobcem a distributorem profesionálního nářadí, spojovacího materiálu, průmyslové chemie a dalších produktů pro lokální firmy i globální průmyslové značky. Nabídku tvoří nářadí, nástroje a technologie pro stavebnictví, řemesla spojená s automobily i řemesla zpracovávající dřevo a kovy.
Stavebniny DEK

Stavebniny DEK

Společnost stavebniny DEK byla založena v roku 1993. Jedná se o síť stavebnin, čítající téměř osm desítek prodejen s unikátním systémem odbavení zákazníků, širokou nabídkou profesionálních služeb a technickým poradenstvím.
Kvalitní stavební materiály pro střechy, fasády a izolace od největšího prodejce. Naleznete zde také elektromateriál, nářadí, barvy a laky.
BAUHAUS

BAUHAUS

Německá firma BAUHAUS je předním specialistou pro dílnu, dům a zahradu. To vše včetně výrobků vlastní značky můžete najít pod jednou střechou, na jednom místě a v samoobslužné formě. Ušetříte si tak čas, peníze i starosti, které jsou spojené se sháněním veškerého materiálu.
SIKO

SIKO

V současnosti největší specializovaná síť prodejen SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ působí ve vice než 40 prodejnách, kde se soustředí na koupelnový sortiment jako jsou obklady, dlažby, baterie, vany, sprchy, koupelnové doplňky a plánové, nebo sektorové kuchyně.
Stavebniny PRO-DOMA

Stavebniny PRO-DOMA

PRO-DOMA je tradiční česká rodinná firma, provozující síť stavebnin a stavebních půjčoven v České republice. Poskytujeme odborné poradenství o stavebních materiálech, zpracování individuálních cenových nabídek a dopravu stavebního materiálu. V maloobchodu se specializujeme na stavebniny, střechařský sortiment, hutní materiály a stavební půjčovny. Nemalou část našeho obchodu tvoří také velkoobchodní prodej stavebnin.
OBI

OBI

Německá společnost OBI se zabývá prodejem zahradnických, bytových a technických potřeb. První prodejna byla otevřena v německém Hamburku v roce 1970. V České republice jste mohli navštívit první kamenný obchod v roce 1995 a dnes už nabízí přes 3 desítky hobby marketů.
HORNBACH

HORNBACH

V roce 1968 byl HORNBACH malým rodinným podnikem. Dnes je velkou nadnárodní společností, která se stala rekordmanem v rozloze svých velkoplošných prodejen, kde najdete všechny potřeby a materiály pro stavbu, domácnost i zahradu.
Tescoma

Tescoma

Český výrobce TESCOMA se zabývá výrobou originálních kuchyňských potřeb, které navrhují a testují čeští designéři. Společnost založená v roce 1992 získala na řadu svých výrobků světový patent a mnoho z nich navíc prestižní ocenění za ojedinělý design.
M.A.T.

M.A.T.

M.A.T. Group působí jako velkoobchod pro domácí potřeby, železářství, hobby a zahradu. Orientujeme se zejména na specializované maloobchodní prodejny a obchodní řetězce. Náš sortimentem, čítá více než 20 000 položek a obsáhne požadavky profesionálů i domácích kutilů.