Otevírací doba - Hobby market

18 položek
HORNBACH

HORNBACH

V roce 1968 byl HORNBACH malým rodinným podnikem. Dnes je velkou nadnárodní společností, která se stala rekordmanem v rozloze svých velkoplošných prodejen, kde najdete všechny potřeby a materiály pro stavbu, domácnost i zahradu.
OBI

OBI

Německá společnost OBI se zabývá prodejem zahradnických, bytových a technických potřeb. První prodejna byla otevřena v německém Hamburku v roce 1970. V České republice jste mohli navštívit první kamenný obchod v roce 1995 a dnes už nabízí přes 3 desítky hobby marketů.
Koupelny Ptáček

Koupelny Ptáček

Česká, dynamicky rozvíjející se společnost KOUPELNY PTÁČEK je jedním z největších odborných velkoobchodů v oblasti topení-voda-plyn-inženýrské sítě-sanita. Již od roku 1992 nabízí svým investorům, developerům, topenářům a instalatérům profesionální prodejní servis.
BAUHAUS

BAUHAUS

Německá firma BAUHAUS je předním specialistou pro dílnu, dům a zahradu. To vše včetně výrobků vlastní značky můžete najít pod jednou střechou, na jednom místě a v samoobslužné formě. Ušetříte si tak čas, peníze i starosti, které jsou spojené se sháněním veškerého materiálu.
Mountfield

Mountfield

Maloobchodní řetězec MOUNTFIELD působí na českém trhu od roku 1991 a patří mezi největší specializované prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě. Na českém trhu můžete najít přes 60 kamenných prodejen, kde nakoupíte třeba bazén, motorovou pilu, nebo infra saunu.
SENESI

SENESI

Společnost SENESI koupelny a kuchyně má zkušenosti s kompletním vybavením koupelen a kuchyní. První prodejna byla otevřena již v roce 1993, takže ve svém oboru mají více než dvaceti pětileté zkušenosti, o kterých se můžete přesvědčit ve vzorkovnách v kterých jsou vybudovány inspirační zóny.
Barvy a Laky

Barvy a Laky

BARVY A LAKY, tradiční český výrobce nátěrových hmot, největší síť prodejen barev, laků a drogerie. Přes 10 000 druhů zboží na více než 200 prodejnách po celé České republice. Nechte si osobně poradit s výběrem vhodné barvy, nebo nakupte pohodlně v našem e-shopu.
Tescoma

Tescoma

Český výrobce TESCOMA se zabývá výrobou originálních kuchyňských potřeb, které navrhují a testují čeští designéři. Společnost založená v roce 1992 získala na řadu svých výrobků světový patent a mnoho z nich navíc prestižní ocenění za ojedinělý design.
UNI HOBBY

UNI HOBBY

Specializovaný český řetězec UNI HOBBY vznikl v roce 2010 a nabízí svým zákazníkům široký sortiment nejrůznějších produktů od bydlení, přes sanitu, stavbu až po techniku, zkrátka vše, co se vám může hodit do domácnosti, domu, zahrady nebo dílny.
bauMax

bauMax

Moderní dynamická společnost bauMax nabízí ve více než 18 hobby marketech široký sortiment pro dům, byt, zahradu, ale také nábytek, kuchyně, koupelny a spousty dalších potřebných věcí pro stavbu nebo rekonstrukci domova.