Otevírací doba - Hobby market

14 položek
Mountfield

Mountfield

Maloobchodní řetězec MOUNTFIELD působí na českém trhu od roku 1991 a patří mezi největší specializované prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě. Na českém trhu můžete najít přes 60 kamenných prodejen, kde nakoupíte třeba bazén, motorovou pilu, nebo infra saunu.
SENESI

SENESI

Společnost SENESI koupelny a kuchyně má zkušenosti s kompletním vybavením koupelen a kuchyní. První prodejna byla otevřena již v roce 1993, takže ve svém oboru mají více než dvaceti pětileté zkušenosti, o kterých se můžete přesvědčit ve vzorkovnách v kterých jsou vybudovány inspirační zóny.
Barvy a Laky

Barvy a Laky

BARVY A LAKY, tradiční český výrobce nátěrových hmot, největší síť prodejen barev, laků a drogerie. Přes 10 000 druhů zboží na více než 200 prodejnách po celé České republice. Nechte si osobně poradit s výběrem vhodné barvy, nebo nakupte pohodlně v našem e-shopu.
tescoma

tescoma

Český výrobce TESCOMA se zabývá výrobou originálních kuchyňských potřeb, které navrhují a testují čeští designéři. Společnost založená v roce 1992 získala na řadu svých výrobků světový patent a mnoho z nich navíc prestižní ocenění za ojedinělý design.
UNI HOBBY

UNI HOBBY

Specializovaný český řetězec UNI HOBBY vznikl v roce 2010 a nabízí svým zákazníkům široký sortiment nejrůznějších produktů od bydlení, přes sanitu, stavbu až po techniku, zkrátka vše, co se vám může hodit do domácnosti, domu, zahrady nebo dílny.
HORNBACH

HORNBACH

V roce 1968 byl HORNBACH malým rodinným podnikem. Dnes je velkou nadnárodní společností, která se stala rekordmanem v rozloze svých velkoplošných prodejen, kde najdete všechny potřeby a materiály pro stavbu, domácnost i zahradu.
bauMax

bauMax

Moderní dynamická společnost bauMax nabízí ve více než 18 hobby marketech široký sortiment pro dům, byt, zahradu, ale také nábytek, kuchyně, koupelny a spousty dalších potřebných věcí pro stavbu nebo rekonstrukci domova.
OBI

OBI

Německá společnost OBI se zabývá prodejem zahradnických, bytových a technických potřeb. První prodejna byla otevřena v německém Hamburku v roce 1970. V České republice jste mohli navštívit první kamenný obchod v roce 1995 a dnes už nabízí přes 3 desítky hobby marketů.
SIKO

SIKO

V současnosti největší specializovaná síť prodejen SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ působí ve vice než 40 prodejnách, kde se soustředí na koupelnový sortiment jako jsou obklady, dlažby, baterie, vany, sprchy, koupelnové doplňky a plánové, nebo sektorové kuchyně.
Řezáč Stavebniny

Řezáč Stavebniny

Řezáč Stavebniny nabízí široký sortiment stavebnin, vybavení koupelen a kuchyní. Pro inspiraci nabízíme 55 vzorových koupelen přímo v prodejně a v grafickém studiu Vám vytvoříme koupelnu na míru.