Otevírací doba - Šperky

Swarovski

Swarovski

Swarovski je rakouský výrobce broušeného křišťálového skla, výjimečné šperky a doplňky, jsou zdobeny originálními krystaly Swarovski. Díky neutuchajícímu nadšení pro inovace a design se firma Swarovski stala prvotřídní světovou značkou šperků a doplňků.
Klenoty Aurum

Klenoty Aurum

Již v 47 kamenných prodejnách v České republice nabízejí Klenoty Aurum šperky a hodinky té nejvyšší kvality. Šperky s brilianty o hmotnosti 0,50ct a výše získáte s mezinárodně uznávaným certifikátem E.G.L. Šperky od Klenoty Aurum nejsou hřích.
PANDORA

PANDORA

Dánský výrobce a prodejce šperků Pandora, je známý svými přizpůsobitelnými náramky, designovými prsteny, náhrdelníky a hodinkami. Díky osobitým detailům a kvalitnímu řemeslnému zpracování vystupují šperky Pandora z davu.
ALOve

ALOve

Česká značka ALOve je mladší sestřičkou společnosti ALO Diamonds která působí na trhu více než 25 let. Nejkvalitnější diamanty nakupované na prestižních burzách diamantového trhu, které splňují nejnáročnější požadavky. Moderní, trendy a neokoukané šperky které tvoří mistři klenotníci v Českých klenotnických dílnách.
ALO diamonds

ALO diamonds

Klenotnictví ALO diamonds založené v roce 1995 vyrábí šperky nejvyšší kvality. Veškeré šperky jako náušnice, náhrdelníky, přívěsky, brože a spousty dalšího se vyrábí v klenotnických dílnách v Praze. ALO diamonds navrhuje a vyrábí šperky zdobené diamanty, drahými kameny a perlami nejvyšší kvality.
HALADA

HALADA

Šperkařství HALADA založili v roce 1978 v německém Mnichově manželé Haladovy a stali se jedněmi z nejuznávanějších tuzemských prodejců diamantových a perlových šperků. Největší firma specializující se na perlové klenoty na světě s největším klenotnickým zastoupením společností, například mezi ně patří, Pomellato, Fope, Niessing, Jörg Heinz, Gellner nebo Mikimoto.