Otevírací doba - Ostatní

41 položek
pet center

pet center

Společnost PET CENTER patří k nejrozšířenějším prodejním sítím s chovatelskými potřebami, krmivem, doplňky stravy a živými zvířaty známých i méně známých druhů. Zverimex navíc provozuje také psí hotel, salón a veterinární kliniku.
Super zoo

Super zoo

Prodejce chovatelských potřeb SUPER ZOO se specializuje na kompletní sortiment pro domácí mazlíčky jakým je nejen krmivo, ale i pamlsky, cestovní tašky, kosmetické produkty. Zkrátka vše, co váš domácí miláček potřebuje proto, aby byl šťastný.
HappyZoo

HappyZoo

HappyZoo e-shop a kamenné prodejny v Praze a okolí, široký sortiment chovatelských potřeb a krmiv. Živá zvířata, akvarijní ryby a akvarijní rostliny. Profesionální a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Kamenné prodejny HappyZoo slouží zároveň jako výdejní místa internetového obchodu.
Deichmann

Deichmann

Deichmann obuv je vedoucí firma na trhu s obuví. Díky velkému výběru obuvi pro všechny věkové skupiny, poskytujeme nejrozsáhlejší nabídku, dbáme na vynikající poměr ceny a výkonu a sledujeme současné módní trendy.
Swarovski

Swarovski

Swarovski je rakouský výrobce broušeného křišťálového skla, výjimečné šperky a doplňky, jsou zdobeny originálními krystaly Swarovski. Díky neutuchajícímu nadšení pro inovace a design se firma Swarovski stala prvotřídní světovou značkou šperků a doplňků.
Vodafone

Vodafone

V nabídce Vodafone Czech Republic naleznete širokou nabídku mobilních tarifů, od neomezených až po tarify na míru pro firmy a podnikatele. Dále nabízíme předplacené karty, pevný internet do práce i na doma a nekonečnou zábavu s Vodafone TV.
TEDi

TEDi

TEDi je německý diskontních řetězec prodávající nepotravinářské zboží. Široký výběr produktů, ať už jde o dekorace, potřeby pro domácnost, papírnictví nebo řemeslné výrobky, v TEDi najdete vše pod jednou střechou.
CCC obuv

CCC obuv

Mezinárodní firma CCC obuv patří k jedním z největších prodejců obuvi v Evropě a na českém území k nejrychleji rostoucím sítím prodejen dámské, pánské a dětské obuvi, která se ale zabývá i prodejem stylových kabelek s drobnou textilní galanterií a dalšími doplňky.
Auto Kelly

Auto Kelly

Auto Kelly, největší tuzemský dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto.
V Auto Kelly naleznete také sortiment pro maloobchodní zákazníky a to včetně elektrokol, skútrů, elektrického a ručního nářadí, hraček a dalšího sezónního zboží.
Alza.cz

Alza.cz

Alza.cz to je největší obchod s počítači a elektronikou. E-shop, přes 30 prodejen a více než 270 Alzaboxů. Obchod s počítači, elektronikou, domácími spotřebiči, hračkami, parfémy, šperky, drogerií, ale i sportovním vybavením či hobby sortimentem. Otevřeno i v sobotu a v neděli, doručení zboží do druhého dne.