Otevírací doba - Ostatní

23 položek
Action

Action

Action je diskontní obchod s cenově dostupnými, běžnými i neobyčejnými výrobky. V obchodech Action je k dostání zboží známých i privátních značek, široký, pravidelně obměňovaný, sortiment produktů za nízké ceny, zboží běžné spotřeby a produkty, jejichž cílem je dělat každodenní životy nakupujících o něco pestřejší a zábavnější. Zhruba 1 500 položek pak stojí méně než 25 korun.
Tchibo

Tchibo

Značka Tchibo vznikla roku 1949 a první prodejnu otevřela v roce 1955 v Hamburku. Rychle se rozšířila do celého světa a dnes má více než 1000 poboček. Do svého sortimentu zařadila výrobky pro domácnost, bytové dekorace, módu a sport.
Orion domácí potřeby

Orion domácí potřeby

Česká rodinná firma Orion, se snaží pro své zákazníky zajistit zajímavé a kvalitní zboží do kuchyní a domácností. Nabízíme ucelený sortiment domácích potřeb, včetně značkového nádobí a kuchyňského náčiní vysoké kvality v souladu se současnými trendy v gastronomii. Dále u nás také naleznete, zboží do obývacích místností, koupelen, zahrad a mnoho dalšího.
TEDi

TEDi

TEDi je německý diskontní řetězec prodávající nepotravinářské zboží. Široký výběr produktů, ať už jde o dekorace, potřeby pro domácnost, papírnictví nebo řemeslné výrobky, v TEDi najdete vše pod jednou střechou.
Vodafone

Vodafone

V nabídce Vodafone Czech Republic naleznete širokou nabídku mobilních tarifů, od neomezených až po tarify na míru pro firmy a podnikatele. Dále nabízíme předplacené karty, pevný internet do práce i na doma a nekonečnou zábavu s Vodafone TV.
Čedok

Čedok

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře, založená roku 1920. Nabízíme širokou nabídku zájezdů do celého světa, dovolené u moře, poznávací zájezdy, exotiku, dovolenou v ČR a SR, euro víkendy, dovolenou šitou přesně na míru, prodej letenek a zajištění víz.
MALL.CZ

MALL.CZ

Společnost Internet Mall, byla založena v roce 2000. Patří mezi české maloobchody s bílou technikou, elektronikou, sportovními potřebami, hračkami, počítači a mobily. V České republice provozuje internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz.
LUXOR

LUXOR

Knihkupectví LUXOR je síť prodejen, která nabízí svým zákazníkům bohatý výběr knih všech literárních druhů a žánrů. Společnost myslí na pohodlí všech zákazníků, a proto jsou všechny kamenné prodejny uzpůsobeny pro potřeby vozíčkářů a kočárků.
KNIHY DOBROVSKÝ

KNIHY DOBROVSKÝ

Rodinné knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ vzniklo v roce 1990, kdy otec se synem prodávali své první knížky z domova a nyní patří k velice populárním knihkupectvím v zemi, které se může pochlubit tím, že nabízí nejvíce různorodých titulů na metr čtvereční.
Knihy Kanzelsberger

Knihy Kanzelsberger

Společnost KANZELSBERGER si na českém trhu buduje své jméno již od roku 1990, kdy český knihkupec Jan Kanzelsberger rodinný podnik založil. Je jedním z největších českých knižních řetězců provozující v současnosti více než 60 knihkupectví.