Otevírací doba - Ostatní

20 položek
Tchibo

Tchibo

Značka Tchibo vznikla roku 1949 a první prodejnu otevřela v roce 1955 v Hamburku. Rychle se rozšířila do celého světa a dnes má více než 1000 poboček. Do svého sortimentu zařadila výrobky pro domácnost, bytové dekorace, módu a sport.
TEDi

TEDi

TEDi je německý diskontní řetězec prodávající nepotravinářské zboží. Široký výběr produktů, ať už jde o dekorace, potřeby pro domácnost, papírnictví nebo řemeslné výrobky, v TEDi najdete vše pod jednou střechou.
Vodafone

Vodafone

V nabídce Vodafone Czech Republic naleznete širokou nabídku mobilních tarifů, od neomezených až po tarify na míru pro firmy a podnikatele. Dále nabízíme předplacené karty, pevný internet do práce i na doma a nekonečnou zábavu s Vodafone TV.
LUXOR

LUXOR

Knihkupectví LUXOR je síť prodejen, která nabízí svým zákazníkům bohatý výběr knih všech literárních druhů a žánrů. Společnost myslí na pohodlí všech zákazníků, a proto jsou všechny kamenné prodejny uzpůsobeny pro potřeby vozíčkářů a kočárků.
Čedok

Čedok

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře, založená roku 1920. Nabízíme širokou nabídku zájezdů do celého světa, dovolené u moře, poznávací zájezdy, exotiku, dovolenou v ČR a SR, euro víkendy, dovolenou šitou přesně na míru, prodej letenek a zajištění víz.
MALL.CZ

MALL.CZ

Společnost Internet Mall, byla založena v roce 2000. Patří mezi české maloobchody s bílou technikou, elektronikou, sportovními potřebami, hračkami, počítači a mobily. V České republice provozuje internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz.
KNIHY DOBROVSKÝ

KNIHY DOBROVSKÝ

Rodinné knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ vzniklo v roce 1990, kdy otec se synem prodávali své první knížky z domova a nyní patří k velice populárním knihkupectvím v zemi, které se může pochlubit tím, že nabízí nejvíce různorodých titulů na metr čtvereční.
Knihy Kanzelsberger

Knihy Kanzelsberger

Společnost KANZELSBERGER si na českém trhu buduje své jméno již od roku 1990, kdy český knihkupec Jan Kanzelsberger rodinný podnik založil. Je jedním z největších českých knižních řetězců provozující v současnosti více než 60 knihkupectví.
Barvič a Novotný

Barvič a Novotný

Knihkupectví Barvič a Novotný bylo založeno v roce 1883 panem Josefem Barvičem v tehdy převážně německy mluvícím Brně. Už více než 100 let nabízí své služby nejen v podobě prodeje knižních titulů ale i hudebnin a bohatých kulturních programů.
Barabizna Restaurant - Café

Barabizna Restaurant - Café

Barabizna, to je restaurace s mezinárodní kuchyní, zaměřenou speciálně na MEXICKOU kuchyni.