LIDL Letáky

Otevírací doba LIDL

Od čtvrtka do neděle
20.6.2024 – 23.6.2024
LIDL
Hity týdne se slevou až 38 %
17.6.2024 – 23.6.2024
LIDL
Spotřební zboží
17.6.2024 – 23.6.2024
LIDL
Od pondělí do neděle
17.6.2024 – 23.6.2024
LIDL
lidl-shop.cz magazín červen
10.6.2024 – 23.6.2024
LIDL
Od čtvrtka do neděle
13.6.2024 – 16.6.2024
LIDL
Od pondělí do neděle
10.6.2024 – 16.6.2024
LIDL
Spotřební zboží
10.6.2024 – 16.6.2024
LIDL

LIDL LETÁK

Zajímá vás akční nabídka LIDLU? Tak to jste na správném místě! Na našich stránkách najdete vždy aktuální akční leták, ve kterém jsou připraveny vždy zajímavé a výhodné nabídky. Každý týden přichází LIDL s novým akčním letákem, který platí od pondělí do neděle. Tyto letáky pravidelně doplňují brožury na nadcházející měsíc zaměřené například na zahradu, sportovní vybavení, hračky, nebo magazín s nabídkou z webových stránek lidl-shop.cz. Akční letáky jsou často zaměřeny tematicky, nebo podle zemí, takže se můžete těšit například na řecký týden, mexický týden, italský týden, XXL týden nebo retro týden. Těmito nabídkami je LIDL typický a zároveň jedinečný a atraktivní. LIDL letáky jsou zaměřené nejen na klasický běžný sortiment, ale i na sportovní vybavení, oblečení, elektroniku nebo domácí spotřebiče. Sledujte akční letáky LIDLU a nakupujte výhodně za nízké ceny.

NABÍDKA LIDL

V LIDLU můžete nakoupit nejen čerstvé a trvanlivé potraviny vysoké kvality ale i spotřební zboží, drogerii, oblečení, bytové doplňky, domácí spotřebiče, nářadí, hračky pro děti, dekorace a jiné. Na své si přijde zkrátka každý člen rodiny. Zajímavostí a raritou LIDLU jsou tematické časově omezené nabídky, mezi které patří například asijský týden, španělský týden, italský týden a další. Díky těmto tematickým nabídkám nakoupíte v LIDLU speciality různých zemí za trvale nízké ceny. Společnost si zakládá na tom, aby zákazníci, kteří navštíví LIDL prodejnu pohodlně nakoupili čerstvé a kvalitní výrobky.

O SPOLEČNOSTI

První prodejnu v České republice otevřeli v roce 2003 a od té doby rozšiřují svou prodejní síť každý rok o desítky prodejen. Dostupnost prodejen spolu s kvalitními výrobky, které LIDL nabízí jsou důležitým parametrem, díky kterému patří LIDL mezi nejoblíbenější řetězce spotřebního zboží, čerstvých potravin, německých výrobků, oblečení, nářadí, veškerých doplňků a spotřebičů do domácnosti. Obchodní řetězec LIDL si zakládá především na vlastních značkách, pro které si pečlivě vybírá výrobce, kteří splňují kvalitativní standardy. Díky tomu si sami určují a kontrolují kvalitu, obal a celkový vzhled hotových produktů, které v současné době tvoří více než 80 % z celého sortimentu, který LIDL svým zákazníkům nabízí. LIDL za svou dobu působnosti v České republice nasbíral přes tři desítky ocenění typu Obchodník roku nebo Nejdůvěryhodnější značka.

OTEVÍRACÍ DOBA

Prodejny LIDL nemají jednotnou otevírací dobu. Díky husté síti prodejen, které najdete ve velkých i malých městech jakými jsou například Brno, Praha, Ostrava, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Nová Paka, Chrudim, Holice je LIDL důkazem, že je opravdu správná volba. Povídejte se na otevírací dobu ve vašem městě. Pokud vás zajímají i jiné obchody s potravinami klikněte.

LIDL-SHOP.CZ

LIDL shop je přehledný e-shop ve kterém najdete širokou škálu produktů. V lidl-shop.cz je přehledný rozcestník dle kategorií móda, dílna a zahrada, sport a hobby, bydlení, kuchyně a domácnost, dětský svět, díky kterým najdete rychle vše, co hledáte.

KVALITA A UDRŽITELNOST

Jedním z nejdůležitějších faktorů, na kterých společnost LIDL staví je vysoká kvalita výrobků v souznění s udržitelným způsobem získávání surovin. Úzká spolupráce s dodavateli, certifikačními společnostmi a pravidelná kontrola kvality patří mezi klíčové priority.