Penny Market Letáky

Otevírací doba Penny Market

Od čtvrtka do středy
20.6.2024 – 26.6.2024
Penny Market
Od čtvrtka do středy
13.6.2024 – 19.6.2024
Penny Market
Od čtvrtka do středy
6.6.2024 – 12.6.2024
Penny Market
Od čtvrtka do středy
30.5.2024 – 5.6.2024
Penny Market
Od čtvrtka do středy
23.5.2024 – 29.5.2024
Penny Market
Od čtvrtka do středy
16.5.2024 – 22.5.2024
Penny Market
Od čtvrtka do středy
9.5.2024 – 15.5.2024
Penny Market
Od středy do úterý
1.5.2024 – 7.5.2024
Penny Market

PENNY MARKET LETÁK

V Penny vychází akční leták dvakrát týdně, a to každé pondělí a čtvrtek. Leták Pondělník platí do středy. Druhý leták v týdnu Čtvrtečník platí až do neděle. Ve Čtvrtečníku je připravená vždy i nabídka s názvem Super víkend, která platí pouze v sobotu a neděli. Díky krátké platnosti nabídky Super víkend, tam bývají velice zajímavé produkty za zvýhodněnou cenu, která se opravdu vyplatí! Mimo běžné letáky vychází nepravidelně i katalogy, které jsou platné vždy od čtvrtka do středy následujícího týdne. Ty byste si také neměli nechat ujít – ale nemusíte mít strach, u nás totiž najdete všechny prospekty online na jednom místě. Akční nabídka Penny Market je zkrátka vždy zajímavá a výhodná. Buďte ekologičtí a prohlédněte si akční leták online zde na našich stránkách.

 

NABÍDKA PENNY MARKET

V obchodech můžete zakoupit především regionální produkty od českých výrobců. V Penny Marketu najdete čerstvé potraviny a spotřební zboží. Zejména české výrobky jsou to, na čem si tato firma hodně zakládá. ,,Nakupujte hezky česky“ je motto, kterým se řídí. Dostupná jsou i vína od českých vinařů nebo privátní značky opět českého původu jakými jsou například Tanja, Dobré Maso, Řezníkův talíř, Boni, Penny, BabyTime a další. Skvělým rozhodnutím firmy byl boj proti plýtvání potravin, takže veškerou zeleninu a ovoce, které nevypadá tak dobře jako ostatní můžete nakoupit minimálně o deset procent levněji.

 

O SPOLEČNOSTI

Diskontní řetězec supermarketů působí nejen v České republice, ale i v dalších třinácti zemích Evropské unie například v Německu, Itálii, Rakousku, Bulharsku, Maďarsku a Rumunsku. Firma byla založena roku 1926. PENNY si zakládá na spolupráci s regionálními dodavateli, čehož si lze hned po vstupu do prodejny všimnout. Zajímavostí je, že každý supermarket PENNY nabízí i řadu lokálních produktů z kraje ve kterém se konkrétní prodejna nachází.

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Nakoupit v Penny Market za příznivé ceny je možné ve více než 370 prodejnách. Většina prodejen má otevřeno od 7:00 do 21:00. Praha, Mladá Boleslav, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava, Opava. Ne v každé prodejně je to ale pravidlem, proto pokud si nejste jistí otevírací dobou, tak se raději ujistěte.

 

Moje PENNY

Sbírejte body za nákup a nakupujte ještě výhodněji než doposud! Mějte kartu Moje PENNY buď fyzicky anebo jako digitální kartu. Věrnostní program Moje PENNY je opravdu užitečný a plný jedinečných výhod! Výhoda digitální karty je ta, že díky ní najdete všechny akce na jednom místě, můžete se účastnit soutěží, nebo využít slevy na zájezdy PENNY dovolené. Od teď vám už nic neuteče.