PEPCO Letáky

Otevírací doba PEPCO

Lví král
11.7.2024 – 24.7.2024
PEPCO
Doplňky na pláž
20.6.2024 – 10.7.2024
PEPCO
Cenový HIT
6.6.2024 – 19.6.2024
PEPCO
Svět zábavy
23.5.2024 – 6.6.2024
PEPCO
Cenový HIT
9.5.2024 – 22.5.2024
PEPCO
Vše na balkón
25.4.2024 – 8.5.2024
PEPCO
Bavlněná trička pro celou rodinu
11.4.2024 – 24.4.2024
PEPCO
Dětská pyžama
28.3.2024 – 10.4.2024
PEPCO

PEPCO LETÁK

akčním letáku Pepco narazíte na levné dětská, dámské a pánské oblečení, potřeby do domácnosti, dekorace, hračky a spousty dalšího. Na našich stránkách neprošvihnete žádnou akci v prodejnách Pepco! Akční letáky přichází do vašich schránek pravidelně dvakrát v měsíci. Že nechodí? Nezoufejte, u nás najdete všechny akční letáky na jednom místě, a to v elektronické podobě. Nezatěžujte životní prostředí a prohlížejte akční letáky online! Akční leták Pepco platí vždy od pátku na následujících čtrnáct dní do čtvrtka. Pepco nabízí cenově velice výhodné produkty a v pravidelném letáku jsou vždy ještě výhodnější! Proto sledujte jejich akční nabídku a nakupujte chytře a především výhodně. Mimo letáků připravuje Pepco i speciální katalogy podle aktuální sezóny. Díky letáku Pepco ušetříte peníze – v již zmíněném aktuálním letáku si všimne každý, že už tak nízkým cenám opravdu nejde konkurovat. Proto se nemusíte zabývat tím, že byste našli někde jinde totožné zboží ještě levněji.

NABÍDKA PEPCO

Široký výběr dámské, pánské ale především dětské módy. Hračky pro všechny věkové kategorie dětí, potřeby a doplňky do domácnosti, dekorace nebo sezónní zboží na Vánoce, Velikonoce, Halloween. Firma se snaží držet veškeré ceny co možná nejníže, a to se jim opravdu daří. I proto se u nás v České republice staly obchody Pepco bezkonkurenčně nejoblíbenějším místem pro nákup dětského oblečení. Rozmanitost dětského oblečení od novorozenců po teenagery není to jediné, čím Pepco vyniká. V obchodě můžete výhodně nakoupit i nádobí, pomůcky na vaření, úložné boxy, povlečení, prostěradla, deky, nebo kvalitní povlaky na polštáře!

O SPOLEČNOSTI

První prodejnu otevřela tato evropská diskontní společnost v roce 2004 v sousedním Polsku. My v Čechách máme možnost nakupovat v prodejnách Pepco už od roku 2013. Prodejny PEPCO se díky své oblíbenosti rozrůstají neuvěřitelným tempem a v současné době nabídne tato diskontní síť v Evropě přes 2 300 prodejen. Každý rok otevře Pepco po celém světě přes 300 dalších prodejen. V České republice najdeme přes 200 prodejen. Pepco má svoje cíle jasné – být a udržet se nejlevnější a nejznámější značkou diskontů v Evropě, Africe a Austrálii. Tipy do domácnosti včetně stálé nabídky najdete na jejich webových stránkách pepco.cz. Firma se v každé zemi, ve které působí věnuje velmi intenzivně charitativní činnosti například rozvoji dětí, jejich vzdělání, aktivitám v jejich volném čase a dalším činnostem, které podpoří alespoň trochu vyrovnání se s životní situací. Každoročně získává Pepco desítky ocenění, ať už za kvalitu obsluhy, nebo za nejrychleji se rozvíjející značku.

OTEVÍRACÍ DOBA

Nejčastější otevírací dobou prodejen Pepco bývá od 8:00 do 19:00. Není to ale pravidlem. Některé prodejny otevírají a zároveň zavírají později. Proto si raději ověřte otevírací dobu Pepco, ať máte jistotu. Díky hojnému množství prodejen Pepco najdete určitě i nějakou ve vašem okolí. Prodejny jsou v malých i velkých městech: Praha, Brno, Opava, Ostrava, Olomouc, Mělník, Beroun, Břeclav, Svitavy a další.