TOP drogerie Letáky

Otevírací doba TOP drogerie

Akční ceny 12
13.6.2024 – 22.6.2024
TOP drogerie
Akční ceny 11
30.5.2024 – 8.6.2024
TOP drogerie
Akční ceny 10
16.5.2024 – 25.5.2024
TOP drogerie
Akční ceny 9
2.5.2024 – 11.5.2024
TOP drogerie
akční ceny 8
18.4.2024 – 27.4.2024
TOP drogerie
Akční ceny 7
4.4.2024 – 13.4.2024
TOP drogerie
Akční ceny 6
21.3.2024 – 30.3.2024
TOP drogerie
Akční ceny 5
7.3.2024 – 16.3.2024
TOP drogerie

TOP DROGERIE LETÁK

Nakupujte výhodně drogistický sortiment v aktuálním akčním letáku a šetřete svůj rozpočet! V akčním letáku TOP drogerie najdete široký sortiment drogistického zboží za skvělé ceny. Akční leták TOP drogerie vychází pravidelně dvakrát do měsíce, takže každých 14 dní se můžete těšit na jinou akční nabídku a nakoupit tak drogerii, kterou potřebujete za zvýhodněné ceny. Leták bývá platný pouze 10 dní, takže si prohlédněte aktuální akční leták TOP drogerie online a nenechte si ujít žádnou slevu! Prohlédněte si akční letáky online i jiných konkurenčních obchodů a porovnejte akční nabídku: ROSSMANN leták, dm drogerie leták, Teta drogerie leták. Dle akčních nabídek se zkrátka vyplatí nakupovat a žádné letáky vám již do schránky chodit nemusí. Na našich stránkách najdete akční nabídku mnoha obchodů.

NABÍDKA TOP DROGERIE

Pleťová kosmetika-masky na obličej, denní a noční krémy, oční krémy. Tělová kosmetika - mléka, krémy, peelingy. Vlasová kosmetika-šampony, kondicionéry, vlasové kůry, spreje pro snadné rozčesávání vlasů, balzámy na vlasy. Dekorativní kosmetika-oční stíny, řasenky, tužky na oči, tužky na obočí, make-up, tvářenky, pudry, laky na nehty. Drogerie pro miminka-pleny, hygienické podložky, sunary, krémy pro děti. Zahrádkářské potřeby, barvy laky, potřeby do domácnosti, prostředky pro úklid, prostředky na praní, zkrátka drogistické zboží všeho druhu! Navíc velké množství produktů ve slevách, nebo výprodejích!

O SPOLEČNOSTI

Velmi oblíbená maloobchodní síť prodejen TOP drogerií vznikla z některých původních obchodů Teta drogerie. TOP drogerie nabídne také produkty za zvýhodněné ceny, jen vzhled prodejen je jiný, stejně jako věrnostní program TOP klub. V prodejnách TOP drogerie jsou pro vás připravené i zajímavé služby jakými jsou například dobití kreditu do mobilního telefonu, nebo výběr peněz z platební karty.

OTEVÍRACÍ DOBA

Díky své oblíbenosti přibývají prodejny TOP drogerie neuvěřitelnou rychlostí, a tak v současné době najdete v České republice přes 280 prodejen. Obchody TOP drogerie najdete většinou v menších městech. Navštivte svou TOP drogerii v Rakovníku, Turnově, Humpolci, Pardubicích, Chrudimi, Liberci, Písku, Strakonicích, Rumburku, Bystřici, Hodoníně, Opavě, Přerově, Jeseníku, Brně, Znojmě, Moravské Třebové, Boskovicích. Většina obchodů TOP drogerie mají otevřeno od 8:00 do 17:00, přesto si raději ověřte otevírací dobu své nejbližší prodejny dle vaší aktuální lokace. Máte namířeno i do jiných obchodů? Podívejte se na otevírací dobu například u ASKO - NÁBYTEK, JYSK, Sconto, Makro, Decathlon, Pepco, Norma, Primark, Notino, Kadeřnictví KLIER, DORMEO, BENU lékárna, SEPHORA, ALOve, pet center, Deichmann, PANDORA.

TOP KLUB

Patříte mezi pravidelné zákazníky TOP drogerie? Staňte se členem TOP klubu a získávejte tak klubové výhody pouze pro vás! Stačí vyplnit přihlášku v jakékoliv prodejně TOP drogerie a poté získáte věrnostní kartu, na kterou získáte okamžitě klubové slevy na vybrané produkty. Pokud jste držitelem této věrnostní karty, pak získáváte oproti zákazníkovi, který ji nemá určité výhody, například: akční nabídky každých 14 dní jen pro vás, prodloužená platnost těchto speciálních klubových cen, slevy na vybrané produkty až 50%.