Magistra lékárna Letáky

Otevírací doba Magistra lékárna

AKČNÍ NABÍDKA
1.7.2024 – 1.9.2024
Magistra lékárna
2+1 zdarma
3.6.2024 – 30.6.2024
Magistra lékárna
Držíme ceny na uzdě
4.3.2024 – 31.3.2024
Magistra lékárna
2+1 zdarma
29.1.2024 – 3.3.2024
Magistra lékárna
Akční nabídka
1.1.2024 – 28.1.2024
Magistra lékárna
Akční nabídka
27.11.2023 – 31.12.2023
Magistra lékárna
Akční leták
1.5.2023 – 28.5.2023
Magistra lékárna
Akční leták
1.4.2023 – 30.4.2023
Magistra lékárna

MAGISTRA LÉKÁRNY LETÁK

Zvýhodněné ceny na léky, vitaminy a doplňky stravy najdete v akčním letáku Magistra lékárny. Nakupujte produkt značky HiPP, PARALEN, BIODERMA, Eucerin, GS, cemio za nízké ceny. Díky pravidelným nákupům z akčního letáku Magistra lékárny máte možnost ušetřit významnou část vašeho rozpočtu. Pokud vám nechodí papírový leták do schránky, tak si prohlídněte aktuální akční letáky obchodů zde na našich stránkách. Prohlížení online letáků má své výhody – šetříte životní prostředí a můžete je prohlížet kdekoliv a kdykoliv. Nakupujte výhodně z akčních letáků jiných společností: Akční leták ASKO – NÁBYTEK, akční leták JYSK, akční leták Pepco, akční leták BauMax, akční leták AUTO KELLY, akční leták OBI.

NABÍDKA MAGISTRA LÉKÁRNY

Komu by se nehodily snížené doplatky na léky? Kromě toho více než polovina úplně bez doplatku. Léky ještě výhodněji z akčního letáku za snížené ceny. Kvalifikovaný personál vám poradí, jak užívat léky, nebo v případě, že užíváte více léků najednou, tak zkontroluje nežádoucí účinky. Tyto skvělé služby platí ve všech partnerských lékárnách Magistra. V lékárnách najdete široký sortiment léků, vitaminů, čajů, potřeb pro děti a maminky a jiné. Léky na alergii, vitamíny a minerály, léky na kožní obtíže, léky na bolest, léky na chřipku a nachlazení, léky na trávicí systém, léky na cévní systém, léky na oči, léky na pohlavní orgány, léky na klouby a kosti, léky na ledviny a močové cesty, homeopatika, léky na poruchy paměti a soustředění, přípravky na odvykání kouření, dětská výživa, přebalování, dětská kosmetika, léky na bolest a horečku u dětí, čaje a dýchací cesty, prsní balzámy, dermokosmetika, péče o vlasy, přípravky na opalování, péče o zuby a dásně, doplňky stravy pro krásu, BIO kosmetika, zdravotnické potřeby, přípravky pro zvířata, přípravky pro sport a hubnutí.

O SPOLEČNOSTI

MAGISTRA LÉKÁRNY jsou nezávislým sdružením lékáren v České republice, které vzniklo roku 2010. Toto sdružení lékáren začalo rychle růst a v současnosti pod něj spadá více než 200 lékáren. Lékárny se nachází především v obchodních centrech, nebo u nemocnic.

OTEVÍRACÍ DOBA

Lékárny Magistra mají většinou odlišnou otevírací dobu. Proto než vyrazíte do obchodu, tak si raději zkontrolujte otevírací dobu lékárny, do které se chystáte. Pokud dáváte přednost nákupu z pohodlí domova, tak můžete vše, co potřebujete nakoupit na e-shopu magistra.cz. Na tomto e-shopu se můžete dočíst i různých rad týkajících se zdraví. Navštivte svou Magistra lékárnu v Praze, Unhošti, Berouně, Milovicích, Zlíně, Prostějově, nebo třeba v Olomouci.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Staňte se členem věrnostního programu Magistra lékárny a využívejte řadu výhod a slev pouze pro vás. Díky věrnostnímu programu můžete nakupovat za lepší ceny, získáte dárky k narozeninám a svátku, máte možnost využívat speciálních nabídek 1+1 zdarma, získáte slevové kupony za věrnost.