Albert Letáky

Otevírací doba Albert

Hypermarket letní katalog plný akcí a cen
22.5.2024 – 4.6.2024
Albert
Hypermarket
22.5.2024 – 28.5.2024
Albert
Supermarket
22.5.2024 – 28.5.2024
Albert
Hypermarket KATALOG ZDRAVÍ
15.5.2024 – 28.5.2024
Albert
Supermarket KATALOG ZDRAVÍ
15.5.2024 – 28.5.2024
Albert
Albert Magazín KVĚTEN 2024
14.5.2024 – 30.11.1999
Albert
Hypermarket
15.5.2024 – 21.5.2024
Albert
Supermarket
15.5.2024 – 21.5.2024
Albert

ALBERT LETÁK

Nakupovat oblíbené produkty v časově omezených akcích se zkrátka vyplatí! Akční letáky plné slev se zkrátka vždy hodí. Díky letákům, které najdete na našich stránkách vám už žádná akce neuteče. Pokud nedostáváte akční leták Albert do vaší schránky, tak si ji pohodlně najděte a prohlédněte u nás. Buďte ekologičtí a prohlížejte akční letáky online. Albert připravuje dva druhy akčních letáků, a to dle druhu prodejny – Albert hypermarket leták a Albert supermarket leták. Tyto dva druhy prodejen mají rozdílnou šíři sortimentu a prodejní plochu, proto mají i odlišné akce. Leták Albert vychází vždy od středy do úterý. Kromě letáků vydává Albert i tematicky zaměřené katalogy podle sezóny. Prohlédněte si i jiné akční letáky: Lidl leták, Penny leták, Tesco leták, Billa leták.

NABÍDKA ALBERT

V obchodech Albert je k mání nejen ovoce, zelenina, maso, masné výrobky, mléčné výrobky, ale i spotřební zboží, potřeby do domácnosti, květiny, časopisy, knihy, potřeby do školy, drogerie, sezónní zboží a další. Společnost spolupracuje rok od roku více a více s regionálními dodavateli, a klade důraz na nejkvalitnější a nejčerstvější produkty na trhu. V každé renovované prodejně máte možnost nakoupit v sekci Tržnice u Alberta, kde je veliký výběr čerstvého ovoce, zeleniny i bylinek především v květináči. Privátní značky: Albert Fresh Bistro, AH Basic, Albert Excellent. V prodejnách máte možnost nakoupit i velké množství produktů, které podpoří váš zdravý životní styl, jakými jsou například bezlepkové nebo bezlaktózové produkty.

O SPOLEČNOSTI

Původem holandská firma AHOLD, která provozuje společnost Albert patří v současnosti mezi nejúspěšnější obchody s potravinami. Na trh vstoupili v roce 1990 avšak Název Albert získaly prodejny až v roce 1999. Hlavní motto společnosti,, Stojí za to jíst lépe“ je na prodejnách vidět, protože jako jedni z mála těchto velkých obchodů s potravinami nabízí opravdu hojné množství BIO potravin, včetně již připravených zdravých salátů, polévek a jiných specialit, které jinde nenajdete.

OTEVÍRACÍ DOBA

Prodejny Albert mají různou otevírací dobu. V České republice najdete přes 330 prodejen. Ověřte si otevírací hodiny zde na našich stránkách a rovnou si prohlédněte i aktuální akční letáky se zvýhodněnými produkty. Albert můžete navštívit v každém malém i velkém městě: Plzeň, Ostrava, Zlín, Opava, Brno, Praha, Mladá Boleslav, Hradec Králové. Najděte si svou nejbližší Albert prodejnu dle své aktuální lokace.

MŮJ ALBERT

I společnost Albert má svůj věrnostní program pro věrné zákazníky. V aplikaci MŮJ ALBERT jste odměňováni za nákup zdravých potravin konkrétních značek. Dle zakoupených potravin vám aplikace MŮJ ALBERT bude vybírat recepty speciálně pro vás. V aplikaci se ukládá i elektronická účtenka, vytvářejte si v ní nákupní seznam, který můžete sdílet se svou rodinou a v neposlední řadě sbíráte body za každý nákup díky kterým nakupujete mnohem výhodněji.