Norma Letáky

Otevírací doba Norma

Více za vaše peníze
3.4.2023 – 9.4.2023
Norma
Více za vaše peníze
27.3.2023 – 2.4.2023
Norma
Více za vaše peníze
20.3.2023 – 26.3.2023
Norma
Více za vaše peníze
13.3.2023 – 19.3.2023
Norma
Více za vaše peníze
6.3.2023 – 12.3.2023
Norma
Více za vaše peníze
27.2.2023 – 5.3.2023
Norma
Více za vaše peníze
20.2.2023 – 26.2.2023
Norma
Více za vaše peníze
13.2.2023 – 19.2.2023
Norma

NORMA LETÁK

Nákupem v obchodech NORMA můžete ušetřit a výběrem zlevněných produktů z akčního letáku ušetříte ještě víc! Akční leták NORMA je plný skvělých slev. Leták vychází pravidelně každý týden a platí od čtvrtka do neděle s tím, že některé akce v něm jsou platné po celé období a některé jsou platné od čtvrtka do neděle. Pro větší města připravuje společnost NORMA i speciální víkendovou nabídku, která bývá často zaměřena na pochoutky a alkohol. V aktuálním akčním letáku NORMA najdete mnoho zajímavých akcí a slev. Akční nabídka je pestrá. V akci jsou nejen potraviny, ale i produkty spotřebního charakteru, pomocníci do domácnosti, hračky, oblečení pro dámy, pány i děti, elektronika, sportovní potřeby nebo i nábytek. Prohlédněte si i jiné letáky konkurenčních obchodů: Globus leták, Tesco leták, BILLA leták, Lidl leták, Kaufland leták, Penny leták, Albert leták. Pokud vám akční leták NORMA do schránky nechodí, tak nezoufejte! Online prohlížení akčních prospektů je mnohem pohodlnější a ekologičtější. Prohlédnout si zde na našich stránkách můžete i letáky jiných společností například: ASKO - NÁBYTEK leták, Makro leták, Pepco leták, Rossman leták. Ať už jde o akční nábytek, sportovní potřeby, drogerii, nebo bytové doplňky – u nás najdete širokou škálu aktuálních akčních letáků různých obchodů.

NABÍDKA NORMA

V obchodech NORMA můžete nakoupit přes 900 druhů potravin. Zelenina, ovoce, čerstvé výrobky, trvanlivé výrobky, pečivo všeho druhu, mléčné výrobky, hotová jídla, nápoje, alkohol, sladkosti, spotřební zboží. NORMA dbá na kvalitu potravin a snaží se držet trvale nízké ceny. Motto společnosti: ,,Za své peníze dostanete víc“. Vysoká kvalita za příznivé ceny. Produkty označené značkou Domácí kvalita jsou výrobky od regionálních dodavatelů, kterých je opravdu široká škála. Další zajímavou značkou, kterou v obchodech najdete je Bio Sonne, kterou jsou označené zdravé bioprodukty prvotřídní kvality pro zdravý životní styl.

O SPOLEČNOSTI

Německý diskont má opravdu dlouholetou tradici. Byl založen ve Fürthu už v roce 1921. Diskontní obchod NORMA jako takový byl poprvé otevřen v Norimberku roku 1964. V České republice se první prodejny objevily roku 1992 a od té doby se začaly rozrůstat a otevírat ve velkém. Tyto obchody můžete navštívit ve velkých i menších městěch. Praha, Sadská, Nymburk, Kladno, Rakovník, Rokycany, Liberec, Plzeň, Jilemnice, Chomutov, Harrachov, České Budějovice. Díky atraktivnímu vzhledu renovovaných prodejen, modernímu trvale nízkým cenám kvalitních produktů se staly obchody NORMA v Čechách velmi oblíbeným místem pro pohodlný a výhodný nákup potravin i spotřebního zboží. Obchodní řetězec působí v České republice, Německu, Rakousku a Francii. Celkem má firma NORMA přes 1500 obchodů.

OTEVÍRACÍ DOBA

Nakupovat můžete ve více než 50 diskontních obchodech NORMA. Běžná otevírací doba bývá od 7:00 do 20:00, v menších městech se může lišit, především víkendová otevírací doba. Než vyrazíte do obchodu zkontrolujte si pro jistotu otevírací dobu prodejen NORMA. Najdeme vám tu nejbližší prodejnu od vaší aktuální lokace.